Selvi: Yatırımlarımız muhtarlarla hedefine ulaşıyor

Konya Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Başkanı Ali Selvi’ye iade-i ziyarette bulundu. Muhtarların konumunun önemine değinen Selvi, köylerde muhtarlarla el ele çalışarak, hayırlı hizmetlere imza attıklarını söyledi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Selvi: Yatırımlarımız muhtarlarla hedefine ulaşıyor
Muhtarlar Derneği Yönetim Kurulu üyeleri ile öğle yemeğinde bir araya gelen Başkan Selvi, muhtarlara İl Genel Meclisi ’nin çalışmaları ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. Meclis Salonu ve İl Encümeni Toplantı Salonu ’nu da gezen muhtarlar, Meclis ’in yatırımlarını mahallelerinde görmek için vatandaşla Meclis arasında köprü olmaya devam edeceklerini vurguladı. Muhtarlar adına konuşan Dernek Başkanı Celal Duran, “Büyük işler, büyük projeler peşinde olduğunuzu, büyük düşündüğünüzü biliyoruz. Allah yardımcınız olsun. Seçim esnasında köyleri gezdim. Sizin yaptığınız çalışmalarla köylerde çok değişimler olmuş. Bundan sonra daha da iyi olacağını biliyoruz. Çalışmalarınızda her zaman destek olacağız” dedi.
“Köyler bizim bir parçamız” diyerek, köy ve mahalle muhtarlarının önemine değinen Ali Selvi, köy ve beldelerde yapılan hizmetlerde, belediyelerin hizmetlerinde, muhtarların başarısının önemli olduğunu kaydetti.
Yaptıkları hizmet ve yatırımlara dikkat çeken Selvi, “İki şeyin altını çiziyorum. Şehir rahat edecekse, köyleri rahat ettireceğiz. Köylü göçü düşünmeyecek. Bunun için evvela altyapıyı tamamlayacağız. Vatandaşlarımız burada insanca yaşayacak ve iyi bir geliri olacak. Yardım etmekle olmaz” diye konuştu.
Köye ya da mahalleye hizmet götürürken, işin temelinde muhtarların olduğuna değinen Selvi, şöyle devam etti:
“Hem altyapıyı yaptık, hem iş imkanlarını geliştirdik. Burada siz muhtarların katkısı önemli. Sizlerle yaptığımız toplantılar sonucunda yatırımlar hedefini buluyor, sorunlar daha iyi çözülüyor. Bu işler ortak akılla böylece yürüyüp gidiyor. Bu şehre kırsaldan merkeze hep beraber sahip çıkacağız, projeler üreteceğiz. Şehrimizi gelecek nesillere taşıyacağız. Bu şehir bizim. Ecdadımız bu şehri bize nasıl miras bıraktıysa biz de gelecek nesillere hayırla anılacak eserler bırakmak için çalışıyoruz.”
Selvi, çalışmalarının muhtarlarla birlikte azim ve gayretle süreceğini sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler: selviyatırımmuhtar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat