Oprukçu`ya teşekkür ziyareti

Hilaliye Huzur Derneği başkan ve yönetim kurulu üyeleri tarafından Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu`ya teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Oprukçu`ya teşekkür ziyareti
Ereğli Belediye Başkanı Oprukçu ’nun camilere ve kuran kurslarına sağladığı destek ve katkılardan dolayı memnun kaldıklarını dile getiren Hilaliye Huzur Derneği Başkanı Mehmet Özayaz ile Dernek Yönetim Kurulu Üyelerinden Ahmet Nergiz , Kemal Yalçınkaya ve Osman Özer özellikle geçtiğimiz günlerde Eski Öğretmen evinin bulunduğu meydan alanının kermes alanı olarak tahsis edilmesinden dolayı Belediyeye ve Başkan Oprukçu ’ya teşekkür ettiler. Ziyaret sırasında bazı talepler de dile getirildi. Hilaliye Kuran Kursu bahçesine kamelya ve çevre düzenlemesinin yapılması yönünde Belediyeden beklentilerini ifade ettiler. Ereğli Belediyesi olarak ve Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ’nun da bizzat camilerimize ve kuran kurslarımıza yaptığı desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür eden Hilaliye Huzur Derneği başkan ve yöneticileri “ Yapmış olduğunuz hizmetler , yardım ve destekler hayırlı ve duaya vesile olacak hizmetlerdir. Allah Sizden Razı Olsun. Başarılarınızın devamını diliyoruz. “dediler.
Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu ise ; “ Beklenti ve taleplerin karşılanacağını dile getirirken , dualarınızı bizlerden eksik etmeyiniz. Hizmetlerimizde hiçbir hususta eksik bırakmamaya gayret ediyoruz. Ziyaretinizle bizleri mutlu ettiniz. Allah razı olsun. Hiçbir ayırım yapmadan halkımızın bütün kesimlerine hizmetlerimizi ulaştırmanın çabasındayız. Hizmetlerimiz inşallah Allah ’ın rızasına vesile olsun “ dedi.
Anahtar Kelimeler: Hilaliye Huzur Derneği

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant