Konya`da çocuk şenliği

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Çocuk Şenliği yapıldı.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Konya`da çocuk şenliği
Mehter Takımı ’nın konseri ve Halk Oyunları Çocuk Topluluğu ’nun gösterisi ile başlayan şenlikte konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, bir yıl boyunca derslerden yorulan çocukların Çocuk Şenliği ’nde güzel bir mola verdiklerini söyledi.
Büyüklere saygı göstermenin, küçüklere sevgi duymanın önemine dikkat çeken Başkan Akyürek, “Eğer çok çalışırsanız istediğiniz mesleğe sahip olabilirsiniz. Ama hayatta en önemli şey iyi insan olmaktır. Vatanını, milletini, ailesini seven, büyüklerine saygılı iyi insanlar olmaktır” dedi.
Konya ’nın çocuk dostu ve çocuklarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan bir şehir olduğunu dile getiren Başkan Akyürek, çocuklara daha iyi bir gelecek sunmak için hep birlikte çalıştıklarını vurguladı.
Başkan Akyürek ’in çocuklarla yakından ilgilenerek onlara çeşitli hediyeler verdiği programda akrobasi, basketbol, rampa, bisiklet, kedi-köpek ve lastik adam gösterileri yapıldı. Programa katılan binlerce çocuk gösterileri ilgiyle izledi. Şenlik, katılımcılara çeşitli hediyelerin verilmesiyle sona erdi.
Anahtar Kelimeler: Konya Büyükşehir Belediyesi

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat