Potansiyeli En Fazla Partiyiz

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, `Bölgesel bir parti değiliz, kimseyle kavgamız yok. Dolayısıyla mevcut partiler arasında potansiyeli en fazla olan parti, Türkiye Partisi`dir” dedi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Potansiyeli En Fazla Partiyiz

Türkiye Partisi Konya İl Teşkilatı, İl Başkanı Erdoğan Çalışkan başkanlığında Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener ’i partinin genel merkez binasında ziyaret etti. İl Kadın ve İl Gençlik Kollarının yanı sıra, merkez ve taşta teşkilat başka ve yöneticilerinin de katıldığı ziyarette Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, Türkiye Partisine katılan yeni üyelere rozet taktı.

Tören sonrası katılımcılara hitaben yaptığı konuşmada yaklaşmakta olan genel seçimlerin Türkiye ve Türkiye Partisi için önemine dikkat çeken Abdüllatif Şener, “Siyasi Partiler var olmak için mücadele verirler. Şimdi bizde aynı mücadeleyi veriyoruz. Başarılı olursak, o zaman yapacaklarımız anlam kazanır” dedi.Potansiyeli en fazla partiyiz

Haziran ayında yapılması muhtemel genel seçimler için önümüzdeki sürecin önemine vurgu yapan Şener, “Bundan sonra çok çalışmalıyız. Her yerde, her etkinlikte, her faaliyetin içinde olmalıyız. Türkiye ’de Türkiye Partisini bilmeyen, duymayan kalmamalıdır” diye görüş belirtti. Mevcut partiler arasında potansiyeli en fazla olan partinin Türkiye Partisi olduğunu ifade eden Şener, konuşmasını şöyle sürdürdü; “İçimizde kötü düşünen yok, bölgesel bir partide değiliz, kimse ile kavgamızda yok. Dolayısıyla seçmenin bize oy vermemesi içinde hiçbir neden yok. Tek yapmamız gereken, çalışmak, çalışmak, çalışmak.”“Bizim partimiz, inananların partisi”

2 kişi ile çıktıkları yolda bugün on binlere ulaştıklarını vurgulayan Türkiye Partisi Konya İl Başkanı Erdoğan Çalışkan ’da konuşmasında; “Türkiye Partisi, kendine ve ülkesine inananların partisidir” diye görüş belirtti. Toplantının son bölümünde ise, İl Kadın ve İl gençlik kolları ile ilçe teşkilat başkanları, yaptıkları çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat