Kılıçdaroğlu seçim bürosu açtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bayrampaşa`da ilçe seçim bürosu açtı. Açılış sonrası bir taksi durağına ve kahvehaneye uğrayan Kılıçdaroğlu, vatandaşlarla çay içerek dertlerini dinledi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Kılıçdaroğlu seçim bürosu açtı

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, sabah saatlerinde Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi`nde bulunan CHP ilçe seçim bürosunun açılışına katıldı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP Genel Sekreteri Bilhun Tamaylıgil ve partililerle birlikte seçim otobüsüyle Bayrampaşa`ya gelen Kılıçdaroğlu, vatandaşları selamladı. Çok sayıda partili tarafından karşılanan Kılıçdaroğlu, kurdele keserek seçim bürosunun açılışını yaptı.Seçim bürosunda kendisine sunulan yiyecek ve içeceklerden partililere de ikram eden Kılıçdaroğlu, elini öpmek isteyen yaşlı bir vatandaşa izin vermemek için yoğun çaba sarfetti. Seçim bürosu çıkışında kendisine balkonlardan sevgi gösterilerinden bulunan vatandaşlara el sallayan Kılıçdaroğlu, Bayrampaşa İlçe Teşkilatı`na doğru yola çıktı.Yol üzerinde bir taksi durağından seçim otobüsünden inen Kılıçdaroğlu, taksicilerle çay içerek sohbet etti. Taksi durağının ardından bir kahvehaneye uğrayan Kılıçdaroğlu, mahalle halkının dertlerini de dinledi. Kılıçdaroğlu, daha sonra Bayrampaşa İlçe Teşkilatı`na doğru yola çıktı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat