Konya Hospıtal`da `Sağlık Mutluluk, Mutluluk Sağlıktır”

Konya Hospıtal Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Başhekimi Dr. Abdullah Ağralı, Konya `da daha sağlıklı hizmet vermek için Dünya`da ve Türkiye`de gelişen teknolojik gelişmelerin yakından takip edilerek kurumlarına kazandırdıklarını amaçlarının bu gelişmeler çerçevesinde kazandırılan teknolojik gelişmeleri Konyalı vatandaşların hizmetine sunmak olduğunu söyledi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Konya Hospıtal`da `Sağlık Mutluluk, Mutluluk Sağlıktır”

Konya Hospıtal Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Abdullah Ağrılı, Konya Hospıtal ’ın çağdaş sağlık hizmeti anlayışının yeni yüzü olarak hizmete başladığını, 2002 yılında 6 branşta hizmete başlayan Konya Hastane ’nin bugün 11 branşta 22 hekimle sektörde adından başarı ve güvenle sağlıkta büyümeye devam ettiğini vurguladı.

Dr. Ağralı, Daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu çalışanına ulaşmak hedefiyle yeniden yapılanan Konya Hospıtal, modern teknoloji ve steril havalandırma sistemleriyle donatılmış 3 adet ameliyathanesi ile hizmet verdiği branşlarda başarılı ameliyatları gerçekleştirdiklerini belitrek,” Laparoskopik , Artroskopik, Endoskopik, Mikroskopik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Cerrahisi, Kadın Doğum Cerrahisi, Kulak burun boğaz ve Baş boyun cErrahisi Ortopedi ve Travmatoloji Cerrahisi, Üroloji de Tur Cerrahisi ameliyathanelerimizde yapılan ameliyat gruplarımızdır.

Her türlü operasyonun en önemli ve hayati parçalarından biri olan anestezi uygulamaları da başarılı bir ekip tarafınadn büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

Anne adaylarımızın güvenilir hastanesi olan Konya Hospıtal yenilenen 2 adet doğumhanesi ile hayata yeni bir can getirmenin ciddi sorumluluğunu yerine getirmektedir. Konya Hospital ile 9711 bebek hayata merhaba dedi”

Anahtar Kelimeler: Konya Hospıtal`da

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat