MHP` İl Yöneticilerin Eşleri Kahvaltıda Buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ali YÜCEL Bey`in Eşi Deniz YÜCEL`in Daveti ile İl Yöneticilerin hanımları eşlerine destek vermek gayesi ile İl Kadın Kolları Başkanı Binnur BULGAN ında katıldığı kahvaltı da bir araya geldiler.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
MHP` İl Yöneticilerin Eşleri Kahvaltıda Buluştu

Tek Başına İktidar ’a ulaşmak için Milliyetçi Hareket Partili her ferdin var gücü ile çalışması gerektiğinin vurgulandığı toplantı da ;

Türkiye nin bugünlerde hassas bir dönemden geçtiğini belirten hanımlar,Haziran ayında yapılacak seçimlerin önemine vurgu yaparak,Mutfaklarındaki yangının son hadde geldiğini,tencerelerin artık zor kaynadığını sekiz senelik AKP hükümetinin her şey de olduğu gibi Ekonomide de duvara tosladığını ve özellikle vatandaşın yoksullaştırılarak biat kültürünün geliştirilip fakir halkı kendilerine muhtaç hale getirdiklerini belirtiler.

Uygulanan yanlış ekonomik politikalar sonucunda özellikle hanımları mutfakta geçim derdine düşüren AKP zihniyeti her türlü oyunu oynayarak Türk Milletini bölmek ve parçalamak için her türlü senaryoyu yazmaktadır.Ama AKP şunu iyi bilmelidir ki :Türk Kadınları ve Milliyetçi Hareket Partisi son sözünü söylememiştir Haziran ayında yapılacak seçimler AKP tahribatının sona ereceği gelecek endişelerinin ortadan kalkacağı bir Milliyetçi Hareket Partisi iktidarı için kapı kapı dolaşacaklarını ifade ettiler.

Toplantıya daha sonra İl Başkanı Ali YÜCEL ,Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Musa KARTAL ,Basın ve Halkla ilişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Hakan CEYLAN katıldı.Programda konuşan İl Başkanı Ali YÜCEL böyle güzel bir organizasyonu gerçekleştiren Deniz YÜCEL e teşekkür etti ve şöyle devam etti .Siyasette kadın olmazsa olmazımızdır .

Zaten sizler bizlerin teşkilat çalışmalarımızdan dolayı Ailemize yeteri kadar ayıramadığımız zamanı hoş görü ile karşılamanız bizlere her zaman destek olmanız ve Ailede eksikliğimizi telafi etmeniz ile en büyük desteği vermiş oluyorsunuz .

Ancak Ülkenin geleceği noktasında kadın her zaman üzerine düşeni yapmış , Milli mücadele kahramanı Kara Fatma ’nın, Aziziye Tabyasını yiğitçe savunan Nene Hatun ’un, ‘Ben kadın olduğum halde ayakta duruyorum da, siz erkek olarak yerlerde sürünmekten utanmıyor musunuz? ’ diyerek adını Türk tarihine yazdıran elleri öpülesi Tayyar Rahmiye ’nin ve Gaziantepli Yirik Fatma ’ da olan ruh Milliyetçi Hareket Partisinin Kadınlarında mevcuttur.

Ayrıca bugün burada ve bu çağda bağımsız yaşıyorsak; cephede mermi taşıyan, cephe gerisinde yaralılara şifa dağıtan, tarlasında emek veren, geceleri çocuğunun beşiğini sallayan, dua eden, tespih çekerek şükreden, sevgi ve şefkati bakışlarından ve yüreğinden eksik etmeyen annelerimizin ve Türk kadınlarının sayesinde olduğunu unutmamız gerekir.

Dedi.Daha sonra Deniz YÜCEL tüm katılımcılar katılımlarından dolayı teşekkür etti.Ve bundan sonra bu toplantıların daha sık yapılmasına karar verildi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat