Siyaset Bisiklete Benzer

AK Parti Konya İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Erdal ve il yönetim kurulu üyeleri, Akşehirli kadınlarla bir araya geldi. 2011`de yapılacak genel seçimlerin önemine dikkat çeken Başkan Erdal; `Asla rehavete kapılmamak gerekiyor. Siyaset bisiklete benzer. Eğer durursanız düşersiniz” dedi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Siyaset Bisiklete Benzer

Ak Parti Konya İl Kadın Kolları ’nın ilçelerdeki teşkilat çalışmaları sürüyor. Son olarak Akşehir ilçesinde kadınlarla bir araya gelen İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Erdal, burada sorunları dinledi ve seçim çalışmaları konusunda fikir alışverişinde bulundu. Akşehir Kültür Merkezi ’nde gerçekleşen toplantıya il kadın kolları yönetim kurulunun yanı sıra ilçe teşkilatı ile mahalle ve belde temsilcileri katıldı.Leyla Erdal; “Durursak düşeriz”

Yapılacak genel seçimlerin çok önemli olduğunu ve çalışmalara biran önce başlanılması gerektiğini ifade eden Başkan Leyla Erdal, seçim sürecini son derece hassasiyetle değerlendirmek gerektiğine de vurgu yaptı. Siyaseti bir bisiklete benzeten Erdal; “Eğer durursak düşeriz. Sürekli hareket halinde olmamız ve sandık kurullarını tamamlama çalışmalarına ağırlık vermemiz gerekiyor” dedi.Mahallelerde tek bir temsilcinin kimi zaman yeterli olmadığının altını çizen İl Kadın Kolları Başkanı Leyla Erdal, gerekirse bu sayının iki veya üçe çıkarılmasının daha fazla kişiye ulaşmada faydalı olacağını belirtti. Kadınların siyasi oluşumlarda aktif görevler icra ettiğine vurgu yapan Erdal; “Birçoğunuz çoluğunuzu çocuğunuzu, eşinizi ve işinizi bırakarak daha yaşanılabilir bir Türkiye için sokaklarda ve gerektiğinde çadırlarda sabahlamaktasınız. Ama biz biliyoruz ki bu bir gönül işidir. Kimse zorluğu sevmez ama siz fedakâr kadınlar, bu zorluklara göğüs germektesiniz” şeklinde konuştu.Leyla Erdal; “Adaylık sürecinde taraf olmayın"

Genel Seçimler ’de kimsenin taraf olmamasını da isteyen Erdal; “Bu seçimlerde onlarca hatta yüzlerce kişi milletvekilliği için aday adaylığını açıklayacak. Bu nedenle kimse tarafgirlik yapmamalı” dedi. AK Parti Kadın Kolları Başkanı Erdal ayrıca AK Parti döneminde yapılan icraatlardan da bahsetti. Duble yollardan eğitime, sağlıktan tarım politikalarına kadar Cumhuriyet tarihinde görülmemiş hizmetlere imza atan AK Parti ’nin tekrar tek başına iktidar olacağını söyleyen Erdal, bunun için rehavete kapılmadan daha fazla çalışmak gerektiğini sözlerine ekledi.Toplantının ardından Başkanı Erdal ve beraberindekiler, Akşehir Belediye Başkanı Mustafa Baloğlu ile birlikte halı dokuma atölyesini gezdi ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat