AKP`li Vekiller Konya`dan Özür Dilemeli

Milliyetçi Hareket Partisi Konya İl Başkanı Ali Yücel dün yazılı bir açıklama yaparak, AKP Konya Milletvekilleri`nin Konya halkından özür dilemesi gerektiğini söyledi.
AKP`nin Konya`ya sadece bir oy deposu olarak gördüğünü ileri süren MHP İl Başkanı Yücel, yazılı açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
AKP`li Vekiller Konya`dan Özür Dilemeli

‘ ’Adaylık sıralaması telaşı içinde bazı iktidar milletvekillerinin seçim günü yaklaştıkça sekiz yılda iktidarda olduklarını unutup muhalefete saldırmalarını hayretle izliyoruz.

Muhalefetten özür bekleyen milletvekilleri acaba vatandaştan ne zaman özür dileyecekler diye de sabırla beklediğimizi belirtmek istiyorum.

İnsanımızı açlığa,yoksulluğa ve borç batağına soktuklarının farkında bile olamayan zihniyetin temsilcilerinin gündemi, seçimlerde aday listelerine girme telaşından başka bir şey olmadığı görülmektedir.

Sekiz yılda ortada gözükmeyen milletvekillerinin sadece mecliste parmakmatik görevi yaptıklarından dolayı Konyalı hemşerilerimiz kırgındır ve özür beklemektedir.

Şehrimize kurulması düşünülen teknik üniversitenin,önüne sadece MHP milletvekili Mustafa Kalaycı ve on üç AKP li vekilden biri olan Hasan Angı önerdi diye set çektikleri için Konyalı özür beklemektedir.

Konya da tarıma vurdukları darbeden dolayı çiftçilerimiz kızgındır, özür beklemektedir.

Hattı bile tamamlanmamış hızlı tren projesini şebi-aruz törenlerine yetişecek yalanlarıyla halkı kandırdıkları için halkımız özür beklemektedir.

Bir hizmet yapılırken o hizmetten yararlanacak olanlar arasında ayrımcılık yaptıkları için kendilerine oy vermeyenler üzgündür, özür beklemektedir.

Pembe tablolar çizerek,Türkiye hızla ilerliyor yalanıyla,Türk insanın sekiz yılını heba ettikleri ve kandırdıkları için vatandaşlarımız umutsuzdur, özür beklemektedir.

Ülkemizi bölünmenin eşiğine getiren yasalar bir bir çıkarken ses çıkarmadıkları için milletimiz yorgundur,özür beklemektedir.

İşsiz gençlerimizin sorunlarını çözecek istihdama yönelik yatırımlar yapılmadığı için gençlerimiz kaygılıdır, özür beklemektedir.

Sadece ihracat rakamlarını söyleyip ithalat rakamlarını telafuz dahi etmeyip cumhuriyet tarihinin rekor dış ticaret açığına sebebiyet verdikleri için sanayicimiz mağdurdur,özür beklemektedir.

2006 yılında ki bütçe açığının sebebini Danıştay saldırısına bağlayacak kadar ekonomiden bihaber oldukları için ekonomistlerimiz şaşkındır,özür beklemektedir.

Konya ve Konyalının üvey evlat muamelesi gördüğü,yatırımlardan yeteri kadar pay alamadığı ve sadece oy deposu olarak bakıldığı için,sayın vekiller özür dileseler de dilemeseler de AKP yi sandığa gömeceği günü beklediğinden kimsenin şüphesi olmasın ’ ’

Anahtar Kelimeler: Yücel

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat