Öğrenciler, Kitaplarını Arkadaşlarına Hediye Ettiler

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Özel Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu öğrencilerinin kendi aralarında başlattığı `Bir kitapta köydeki arkadaşlarımızın olsun” projesi 2. etabında topladıkları kitapları Çumra Şehit Koçak İlköğretim Okulu öğrencilerine hediye ettiler

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Öğrenciler, Kitaplarını Arkadaşlarına Hediye Ettiler

Okulda her gün 20 dakikada kitap okuduktan sonra derslere başlayan Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu öğrencileri, okudukları kitapları köydeki arkadaşlarına hediye etmek amacıyla başlattıkları “Bir kitapta, köydeki arkadaşımın olsun” projesi 2. etap çalışmasında okul genelinde topladıkları kitapları, Çumra Şehit Koçak İlköğretim Okuluna giderek, öğrenci arkadaşlarına yerinde hediye ettiler.

Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu İngilizce Öğretmeni Adem Doğrutekin “ Meram Abdullah Aymaz İlköğretim okulu olarak geçen yıl başlattığımız projemize bu yıl da devam ettiriyoruz. Bu vesileyle, hem öğrenciler arasında, hem de okullar arasında bir köprüyü kurmuş oluyoruz. Örnek çalışmaya imza atan öğrencilerimizi kutluyorum “ dedi

Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Okay Baran “Öğrencilerimizden gelen bu projeye okul idaresi olarak tam destek verdik. Öğrencilerimizin topladıkları kitapları temsili bir grup ile getirdik. Bu aynı zamanda bu okul ile kardeşlik köprümüzü kurmaya vesile oldu. Bu tür kampanyalarımız ve etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Ziyaret sonunda Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu idarecisi ve öğrencileri, topladıkları kitapları Çumra Şehit Koçak İlköğretim Okulu öğrencilerine hediye ettiler.

Anahtar Kelimeler: Kitap

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu