MHP Meram İlçe Teşkilatı Pazar Esnafına Ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Meram İlçe teşkilatı seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.Meram ilçe Başkanı Abbas ÖZKUL ve ilçe yönetim kurulu üyeleri Kızılay Hastanesi önünde kurulan seyyar satıcıların oluşturduğu Pazar yerini ziyaret ettiler.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
MHP Meram İlçe Teşkilatı Pazar Esnafına Ziyaret

İlçe halkının uğrak yeri olan Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Meram İlçe Başkanı Abbas ÖZKUL , Meram ilçesinin çok ihmal edilen bir ilçe olduğu söyledi . Özellikle de ekonomik açıdan hiçbir yatırımın olmadığı ilçemiz de ne bir üniversite ne bir fabrika oluşturulmadığı gibi ,yapılmak istenen çalışmalara da engel olunduğunu belirterek , Milletimizin hiç bitmeyen ve bir türlü çözüme kavuşturulamayan ekonomik sorunlarına daha fazla tahammül etmemiz artık mümkün olmayacaktır.Bu sorunlar arasında yer alan ve tam bir milli güvenlik meselesi haline dönüşen işsizlik belası, etki ve hâkimiyetini AKP politikaları neticesinde her tarafa yaymıştır.Türkiye ’nin bir numaralı sorunu olan işsizlik AKP ’nin gündeminde yoktur. Bundan sonra olma ihtimali de görülmemektedir.Yatırım ve üretim eğilimlerinin güçlendirilmesi işsizliğin çözümünde çok önemli destek sağlayacaktır.Zira üretmeyen bir ekonomik sistemde, işsizliğin çözülmesi ve bitirilmesi mümkün değildir.İşsizliğin nedeni işin olmaması değil, iş üretecek ekonomik dinamik ve süreçlerin bir bütün halinde ya harekete geçirilememesidir ya da küresel menfaatin aşılmaz zihniyet dağlarıdır. İşsizlik bir kader ve iktidarın sığınacağı bir bahane değildir. Ve asla da olmayacaktır.dedi.

Anahtar Kelimeler: MHP Meram

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat