Selim Sultan Sosyal Tesisleri Açılıyor

Karatay Belediyesi ilçeye kazandırdığı sosyal tesislere bir yenisi daha ekleyerek Selim Sultan Tesislerinin

14.04.2016 16:50, 5 yıl önce eklendi.
Selim Sultan Sosyal Tesisleri Açılıyor

Selim Sultan Tesislerinin açılış törenini gerçekleştiriyor.İlçe genelinde sosyal tesislere önem verdiklerini belirten Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, belediye olarak Karataylıların sosyal ihtiyaçlarını karşılamak maksadıyla sosyal tesis inşaatı çalışmalarına önem verdiklerini söyledi. Hz. Mevlana'nın diyarında yatırım çalışmalarına devam ettiklerini kaydeden Hançerli, Selim Sultan Düğün Salonu ile birlikte tesis içerisinde bulunan kapalı halı saha ve idari bina ile marketin bölgeye hareketlilik kazandıracağının altını çizdi. Amaçlarının daha fazla sosyal içerikli projeleri hayata kazandırmak olduğunu dile getiren Hançerli, Selim Sultan sosyal tesisinin 10 Bin m² lik arsa alanı üzerine bodrum ve 2 kat, inşaat alanının ise 3500 m²'ye sahip olduğunu belirtti. Tesisin çok geniş yelpazede Karataylılara hizmet vereceğini kaydeden Başkan Hançerli, kazandırılan tesis içerisinde market alanı, emekli konağı, muhtar ofisi, halı saha soyunma odaları ile 700 kişilik düğün ve toplantı salonunun olduğunu söyledi. Karatay’ın her köşesine aynı ölçüde hizmet gittiğinin altını çizen Başkan Mehmet Hançerli, Karatay'a kazandırılan sosyal tesislerin sosyal belediyeciliğin en güzel uygulamalarından biri olduğunu dile getirdi. Görevi teslim aldıkları yıllarda Alaaddin Düğün Salonunun haricinde salon olmadığını vurgulayan Başkan Mehmet Hançerli, şimdilerde Karatay'a her sene ortalama üç düğün salonu yaptıklarının altını çizdi.

  Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, sosyal tesislerin günün şartlarına uygun ve modern bir dizayn ile yapıldığına dikkat çekerek 18 Nisan Pazartesi Saat 11:00’ de Selim Sultan Mahallesi Selim Sultan Caddesi üzerinde gerçekleştirilecek açılış törenine tüm Konyalıları davet etti.

 

Anahtar Kelimeler: SosyalKonyaKaratay

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat