Bazı Güzergâh ve Sefer Sayılarında Değişiklik Yapıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanlığı, bazı otobüslerin güzergâhları ile sefer sayılarında değişiklik yapıldığını açıkladı.


07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Bazı Güzergâh ve Sefer Sayılarında Değişiklik Yapıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanlığı ’ndan güzergâh ve sefer sayıları değişiklikleri ile ilgili yapılan açıklama şöyle:“10 Ocak 2011 tarihinden itibaren, Kültürpark Hareket Merkezi ’ne bağlı 33 numaralı Küçük Kumköprü hattı ile Erenköy Hareket Merkezi ’ne bağlı 65 numaralı Medrese hattının güzergahları birleştirilerek “33-65 K. Kumköprü – Medrese Hattı” olarak ring seferlere başlayacaktır. Sefer saatleri Erenköy Hareket Merkezi çıkışlı olarak düzenlenerek haftalık tarifede günlük 60 adet sefer düzenlenecektir. Bu düzenleme kapsamında K. Kumköprü istikametinden şehir merkezine gelişte; Rektörlük Önü – Sultanşah Caddesi değil, Kültürpark – Abdülezel Paşa Caddesi – Nalçacı Caddesi istikameti takip edilecektir.Ayrıca, 84 numaralı Meram TOKİ hattı sefer sayısı 30 ’dan 45 ’e çıkartılarak otobüs güzergâhı 2. etap konutlarından geçecek şekilde düzenlenmiştir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.”

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat