Bahçeşehir`li öğrenciler huzurevini ziyaret etti

Özel Konya Bahçeşehir Koleji ve Anaokulu öğretmen ve öğrencileri Huzurevinde yaşlıları ziyaret ederek, kurban bayramını kutladılar.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Bahçeşehir`li öğrenciler huzurevini ziyaret etti
Rehber öğretmenler A.Selçuk Yılmaz ve Saba Öztürk koordinatörlüğünde, sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen bu ziyarete her sınıf düzeyinden seçilen öğrenciler ve gönüllü öğretmenler eşlik etti. Duygulu anların yaşandığı ziyarette öğrencileri; dünle bugün arasında değerli bir köprü olan yaşlıların tecrübelerini saygı ile dinlerken, onların mutluluklarını ve üzüntülerini paylaştılar. Huzurevi Müdür Yardımcısı Hasan Güven eşliğinde gezilen birimlerde öğrenciler yaşlıların sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ortam içerisinde hayatlarını devam ettirdikleri gördüler. Huzurevinde yaşamış ve yaşamakta olan yaşlıların bağışladıkları özel eşyalarından oluşturulan müze ise öğrencilerin ilgisini en çok çeken bölüm oldu.
Yaşlılarımıza Sevgimiz ve Saygımız Sonsuz Olmalıdır
Özel Konya Bahçeşehir Koleji Kurucusu Nurettin OK; öğrencilerin geziden çok memnun olduklarını ve yaşlılarımıza sevgimizin ve saygımızın sonsuz olmasını gerektiğini belirterek, “Anne, baba, büyükanne ve dede gibi aile büyüklerine karşı gösterilmesi gereken hassasiyetin, onlara karşı duyulması gereken saygı ve sevginin sonsuz olması gerekiyor. Öğretmenlerimizle birlikte öğrencilerimizin yaptığı bu çalışmadan dolayı gurur duyuyoruz. Okul olarak bu tür etkinliklerimize ve öğrencilerimizin eğitim ve sosyal duyarlılıklarının artırılmasına önem veriyoruz. Bundan sonra da bu tür etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant