Karatay`da bayram sabahına temizlik seferberliği

Her bayram öncesi olduğu gibi bu yılda Kurban Bayramı Arefesinde Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile akşam saatlerinde bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Hz Mevlana`nın diyarı Karatay`ı Bayram sabahına pırıl pırıl olacak şekilde hazırlayacağız dedi.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Karatay`da bayram sabahına temizlik seferberliği
Belediyeye bağlı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların bayramlarını daha rahat ve temiz bir ortamda geçirebilmeleri amacıyla bayram tatilinde mesai yapıyor.

Karatay Belediyesi Tatlıcak tesislerinde tam kadro Temizlik İşleri Müdürlüğü personeli ile bir araya gelerek, her arefe gecesi olduğu gibi sadece Temizlik İşleri müdürlüğü personeli değil belediyenin diğer müdürlüklerinden de personel takviyesi yapıldığını ve Karatay ’ın tamamının bayram sabahına hazır etmek için seferber olduğunu dile getirdi. 120 Personel 25 Çöp kamyonu, 9 süpürgeli araç ile özellikle bayram alışverişi için sokaklara serilen tezgahların kaldırılmasıyla çarşı merkezinde meydana gelen kirlilik ve 55 mahallede temizlik yapıldığını ifade eden Başkan Hançerli, şehrin sağlığını ve estetiğini doğrudan ilgilendiren temizlik konusunda, Karatay Belediyesi bünyesinde çalışan tüm personelin gerekli hassasiyeti gösterdiğini dile getirdi. Hançerli, yapılan çalışmalar sonunda Karatay ’ın her köşesinin tertemiz bir hale getirildiğini belirtti. Temizlik İşleri ekiplerinin bayrama özel program dahilinde çalışmalarını bayram sabahına kadar sürdürdüğünü ifade eden Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, düzenli bir şekilde devam eden temizlik çalışmalarına bayramlarda daha fazla önem verdiklerinin altını çizdi.

Hem personelin hem de Konyalıların Kurban Bayramını tebrik eden Başkan Hançerli, bayram sabahına kadar sürecek çalışma için hareket eden temizlik ekiplerini Tatlıcak tesislerinden uğurlamasıyla Karatay ’da bayram temizliği seferberliği başlamış oldu.

Anahtar Kelimeler: Temizlik Ekibi Konya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat