Öğrenci Ve Velilerinden Anlamlı Ziyaret

Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu 3-C sınıf velileri ve öğrencileri, S.Ü. Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi İlköğretim okulunda okuyan öğrencileri ziyaret ettiler

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Öğrenci Ve Velilerinden Anlamlı Ziyaret

Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu öğrenci ve velileri Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulunda eğitim gören öğrencileri ziyaret ettiler.

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan üç ilköğretim okulundan biri olan Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu 3-C öğrenci anneleri ile öğrencileri Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde eğitim-öğretim faaliyetini sürdüren Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulundaki öğrencileri ziyaret ettiler ve Okul yetkililerinden bilgi aldılar.

Ziyarette Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Anabilim dalı Başkanı Prof Dr. Rahmi Örs, Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulunda eğitim gören çocuklar durumları hakkında bilgiler verdi.

Çocuk Hastanesi İlköğretim Okulu Müdürü Erkan Taş “ İlköğretim okullarında 8 öğretmenle hizmet verdiklerini, eğitim gören çocukların her türlü imkanlar dahilinde eğitimlerini aksatmadan gördüklerini ifade etti.

Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı Okay Baran ise “ Okulumuz 3-C sınıfı velilerimizin organize ettiği bu ziyarette, hem velilerimiz, hem de öğrencilerimiz bu okulu tanıma imkanı bulduk. Bundan sonra da bu okulumuza ziyaretlerimiz devam edecektir. Bizler maddi ve manevi katkılarımızı sürdüreceğiz” dedi

Konuşmaların ardından Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu Müzik Öğretmeni Mecit Nurlu ve öğrencilerinin hazırladığı müzik demeti, Çocuk Hastanesi İlköğretim okulu öğrencilerinin zevkli dakikalar geçirmesini sağladı.

Ziyaretin sonunda Meram Abdullah Aymaz İlköğretim Okulu 3-C sınıf velileri yanlarında getirdikleri hediyeleri, öğrencilere dağıtmak üzere okul Müdürü Erkan Taş ’a takdim ettiler.

Anahtar Kelimeler: Aymaz

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu