Konyaspor`da Olağanüstü Genel Kurul Ertelendi

Bank Asya 1. Lig takımlarından Konyaspor`un olağanüstü genel kurulu, yeterli çoğunluk sağlanamadığı için 1 hafta sonraya ertelendi.

07.05.2014 16:35, 8 yıl önce eklendi.
Konyaspor`da Olağanüstü Genel Kurul Ertelendi
Mevlana Kültür Merkezi`nde bugün yapılması planlanan kongreye Konyaspor delegesi 344 kişiden sadece 14`ünün katılması nedeniyle kongre tüzük kurallarına göre ertelendi. Konyaspor Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü İlker Özkan, kongrenin 1 hafta sonraya ertelendiğini duyurarak, tek düşüncelerinin Konyaspor`un içerisinde bulunduğu sıkıntılı dönemden bir an önce kurtulması için gereken şartların oluşması ve yeni bir yönetimin göreve gelmesi olduğunu ifade etti.
Konyasporlular Derneği Başkanı Ekrem Coşkun ise yaptığı açıklamada, şuan gelinen noktanın Konyaspor`u sevenleri üzdüğünü belirterek, bu duruma bir son verilmesini istedi. Coşkun, "Biraz amiyane bir tabir olacak ama bu rezilliğe ve kepazeliğe bir son vermenin zamanı gelmiştir. Eğer Konyaspor dip yapacaksa bana göre fazlasıyla dip yapmıştır. Her defasında şehrin önde gelenleri, kanaat önderleri Konyaspor`un şehrin dışa açılan penceresi olduğu noktasında açıklamalar yapmaktadır. Şehrin kanaat önderlerinin
Konyaspor ile ilgili hukuki bir sorumlulukları olmayabilir ama sosyal anlamda bana göre fazlasıyla sorumlulukları vardır ve biz Konyasporlular olarak bu sorumlulukların yerine gelmesini bekliyoruz" dedi.
Coşkun, Konyaspor`un sahipsiz kalmayacağını dile getirerek, "Konyaspor kayyuma kalmaz. Konyalı zor zamanlarda bir araya gelmesini de bilir. Gelecek hafta yapılacak genel kurulda şehri yöneten insanlardan bir fedakarlık bekliyoruz" diye konuştu.
Olağanüstü Genel Kurul toplantısı 20 Ekim 2011 Perşembe günü aynı yer ve saatte çoğunluk aranmaksızın gerçekleştirilecek.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat