Dp Selçuklu`da Alagöz Dönemi

Demokrat Parti (DP) Selçuklu İlçe Teşkilatı`nda gerçekleştirilen Olağan Genel Kongre`de tek aday olan Durmuş Alagöz oy birliğiyle DP Selçuklu İlçe Başkanlığı`na seçildi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Dp Selçuklu`da Alagöz Dönemi

DP Konya İl binasında düzenlenen kongrede ilk olarak divan heyeti teşekkül etti. DP Konya İl Başkanı Mehmet Ali Çiftkaya`nın divan başkanlığını yürüttüğü kongrede bir konuşma yapan Durmuş Alagöz, kendisinin Adalet Parti`si döneminde il gençlik kollarıyla siyasete girdiğini belirterek, "O günden bugüne kadar hep Demokrat Parti çizgisinde siyaset yapmaya ve o çizgiyi korumaya gayret ettim. Son olarak Genel İdare Kurulu üyeliği yaptım. Şimdi ise bize görev düştüğünü hissedip Selçuklu ilçe Başkanlığı`na

adaylığımı koydum. 15 Ocak`ta yapılacak Genel Kurul`da partimizi ayağa kaldıracak bir genel başkan seçeceğiz. Genel Kurul sonrası herkes DP`nin gerçek gücünü görecek" dedi.

Konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Delege çoğunluğunun sağlandığı kongrede Durmuş Alagöz, oy birliğiyle DP Selçuklu ilçe Başkanlığı`na seçildi.

Anahtar Kelimeler: Durmuş Alagöz

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat