Kombassan`ın İso İlk 1000`e Giren Firmalarına Müsiad Başkanı`ndan Ödül

Kombassan Grubuna ait 5 firma Konya MÜSİAD şubesi tarafından düzenlenen törende ödül aldı.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Kombassan`ın İso İlk 1000`e Giren Firmalarına Müsiad Başkanı`ndan Ödül

Konya ’lı Müsiad üyesi firmalara, Konya Müsiad Şube binasında düzenlenen törenle ödülleri verildi. MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan ’ın yanı sıra törene, Konya Valisi Aydın Nezih Doğan, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Milletvekilleri Hasan Angı, Kerim Özkul, MÜSİAD Konya Şube Başkanı Arslan Korkmaz ve çok sayıda iş adamı katıldı.

Ödül töreninden önceki programda, ilk 1000 sanayi kuruluşu arasında yer alan Konyalı firmaları ziyaret eden Müsiad Genel Başkanı Vardan, Kombassan Kağıt Fabrikasını da inceledi. Kağıt Fabrikası üretim tesislerinde, Genel Müdür Mehmet Eray Nasöz ’ün, kağıdın selülozdan kullanıma hazır hale gelene kadar üretim safahatını içeren sunumunu ilgiyle izleyen VARDAN, daha sonra Kombassan Holding Başkanı Haşim Şahin, ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bilgilendirme toplantısına katıldı. Kombassan Yönetim Kurulu Başkanı Şahin, sektör hakkında ve Kombassan Grubuyla ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Şahin yurt dışındaki firmalarının dikkate alınması halinde, ilk 500 içerisinde yer alabilecek Kombassan firmalarının bulunduğunu ve önümüzdeki dönemde İMKB ile ilgili borsa sürecine de hız verdiklerini belirtti.

Konya MÜSİAD Şubesinde düzenlenen ödül töreninde ise İstanbul sanayi odasınca belirlenen ilk 1000 içerinde yer alan Konyalı firmalar arasındaki Kombassan ’a ait Kombassan Kağıt(Komeks, Speed), Kompen (Kompen, Bauplast), Komgıda( Golda, Melda), Muratlı Karton ve Divapan ’a ödülleri Müsiad Genel Başkanı Ömer Cihad Vardan tarafından takdim edildi.

Ödül töreninde davetlilere hitap eden Kombassan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Şan, gruba ait 2007 yılına kadar oluşan sıkıntıların tamamen giderildiğini, şirketlerinin ekonomik yönden her geçen gün daha iyi bir seviyeye geldiğini belirtti. Kurumsallaşmayla ilgili çalışmaları tamamladıklarını da ifade eden Şan, borsaya katılım ile ilgili faaliyetlerinin planlandığı şekilde sürdüğünü söyledi.

Anahtar Kelimeler: Konbassan Ödül

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat