Vali Doğan Ve Eşinden Bayram Ziyaretleri

Konya Valisi Aydın Nezih Doğan ve eşi Hatice Doğan, Ramazan Bayramı nedeniyle Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK) yurtlarında kalan çocuklar ile Huzurevi`nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
Vali Doğan Ve Eşinden Bayram Ziyaretleri
İlk olarak SHÇEK 0-6 Yaş grubu Çocuk Yuvası`nı ziyaret eden Vali Doğan ve eşi, burada kalan çocuklarla tek tek bayramlaştı. Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Doğan, çocukların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bazı çocukların Vali Doğan`ı görüntüleyen bir gazeteciyi kucaklaması üzerine Vali Doğan, muhabirin elindeki makineyi alarak muhabirin fotoğraflarını çekti. Çocuklarla bir süre sohbet eden Vali Doğan ve eşi Hatice Doğan, çocuklara bayramlık kıyafet hediye etti.
Daha sonra SHÇEK Erkek Yetiştirme Yurdu`na geçen Vali Doğan ve eşi, buradaki ziyaretlerinin ardından Dr. Faruk Sükan Doğum ve Çocuk Hastanesi`ne gelerek burada kalanları ziyaret etti. Hastane ziyaretinin ardından SHÇEK Kız Yetiştirme Yurdu`nu ziyaret eden Vali Doğan, son olarak Konya Huzurevi`ne gelerek burada kalan yaşlıların bayramını kutladı. Huzurevi`nde kalan yaşlılarla tek tek tokalaşarak bayramlaşan Vali Doğan ve eşi, bir süre yaşlılarla sohbet ederek hatırlarını sordu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant