Konya Huzurevi’ne Berber Ve Kuaför Salonu Açıldı

Konya’da Berberler ve Kuaförler Odası ile hayırseverlerin katkılarıyla Huzurevi’ne berber ve kuaför salonu açıldı.

08.12.2015 16:42, 7 yıl önce eklendi.
Konya Huzurevi’ne Berber Ve Kuaför Salonu Açıldı

Konya Dr. İsmail Işık Huzurevi’ne yapılan berber ve kuaför salonu açılışına, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Ali Osman Karamercan, Berberler ve Kuaförler Odasın Başkanı Veli Baranok, Huzurevi idarecileri ve sakinleri katıldı.

Açılışta konuşan Konya Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veli Baranok, Huzurevi’ne geldiklerinde böyle bir eksiklik hissettiklerini belirterek, “Sağolsun Huzurevi Müdürümüz de bize böyle bir odayı tahsis etti. Değerli üyelerimizin destekleriyle ve sponsorlarımızla birlikte salonumuzun açılışını gerçekleştirdik. Ayda bir olmak üzere veya yakın zamanlarda bizlere ihtiyaç duyulduğu zaman tüm üyelerimizle burada hizmet vermeye hazırız. Üyelerimizi bu konuda bizim yanımızda oldukları ve destek verdikleri için ayrıca sponsorlarımıza, özellikle bu salonları kurmakta bize çok büyük destekleri olanlara teşekkür ediyoruz” dedi.

Huzurevi’nde üç tane salon açılışı gerçekleştirdiklerini kaydeden Baranok, “3 koltuklu, bir tezgahlı olmak üzere bir tane berber salonu açılışı gerçekleştirdik. Bir tane C ve E bloklarda ikişer koltuklu bayan kuaförlerimizin hizmet vermesi için böyle bir salon açılışı gerçekleştirdik. Salı günleri bayan kuaförlerimiz tatil olduğu için gerekirse tam gün, sadece tek kesim veya boya buna benzer işlemler değil, manikür ve pedikür olsun bu tür cilt bakımlarıyla ilgili.Bazı yaşlılarımız da mantar rahatsızlığı fark ettik onlarla ilgili de çalışmalar sürekli yapılacak. Kesinlikle ücrete tabi değil, Hayırsever üyelerimiz tarafından bize burada ihtiyaç duyulduğu zaman haftada bir gün kendi tatilimizden fedakarlık ederek o tatilde yaşlı teyzelerimize, annelerimize babalarımıza, amcalarımıza burada hizmet vermeye hazırız” ifadelerini kullandı. Huzurevi sakinleri de verilen hizmetten dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Yapılan duanın ardından kurdelesi kesimi yapılarak berber ve kuaför salonlarının açılışı gerçekleştirildi.

Anahtar Kelimeler: BerberKonyaHuzur

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant