Ahmet Hakan'ın avukatı: 'Saldırının gerçekleşeceğini biliyorduk!'

Teşvikiye'deki evinin önünde saldırıya uğrayan ve hastaneye kaldırılan ahmet hakan'ın avukatı aslı kazan saldırıyla ilgili açıklamada bulundu. kazan; bu.

01.10.2015 08:30, 5 yıl önce eklendi.
Ahmet Hakan'ın avukatı: 'Saldırının gerçekleşeceğini biliyorduk!'
Dün gece evinin önünde 4 kişi tarafından darp edilerek hastaneye kaldırılan Ahmet Hakan’ın haberini alan birçok isim hastaneye akın etti. Ahmet Hakan’ın  avukatı Aslı Kazan olay ile ilgili olarak basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Kazan; “Ahmet Hakan 9 eylül günü bir köşe yazarı tarafından ölümle tehdit edildi. Biz o gün İçişleri Bakanı’yla görüştük. Ahmet Hakan’ın tehdit altında olduğunu ve tehlikenin çok yakında olduğunu kendilerine ilettik. Ertesi gün İstanbul Valiliği’ne yazılı başvuruda bulunduk ve derhal en ileri derecede koruma tedbirlerinin alınmasını talep ettik. Koruma Şube’den bu talebimizin akıbetini devamlı olarak soruyoruz fakat henüz bir gelişme yaşanmadı. Bu saldırının gerçekleşeceğini biz biliyorduk. Gerekli birimlere ihbar ettik. Fakat hiçbir işlem yapılmadı. Göz göre göre geldi.” ifadelerini kullandı.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat