Al Paketi, Vur Tokatı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 12 Haziran`da seçim sandığından çıkacak sonuca saygı duyacaklarını belirterek, Türkiye`nin yeni oluşacak iktidarla kargaşa içine girmesi halinde bunda oy verenlerin de vebali olacağını söyledi.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Al Paketi, Vur Tokatı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Konya'da ilk olarak Kadınhanı ilçesini ziyaret etti. Belediye binasında partililerce karşılanan Devlet Bahçeli'ye, Kadınhanı Belediye Başkanı Hulusi Çokgel tarafından tablo hediye edildi. Ziyaretin ardından ilçe meydanında yoğun yağmur yağışı altında partililere seslenen Bahçeli, çiftçi ve esnafın zor durumda olduğunu, iktidarın değişmesi gerektiğini ifade etti. Bahçeli, "Çiftçi kardeşlerimizin hali perişandır. Yıllardır sürekli artan mazot, ilaç, gübre gibi tarım

girdilerindeki yüksek fiyat artışına karşılık elde edilen ürünün çok düşük fiyatlarla satılma durumunda kalması çiftçimizi perişan etmiştir. Esnafımız da böyledir. Böyle bir durumda ülkenin Adalet ve Kalkınma Partisi ile 3. dönem yola devam etmesi mümkün değildir. Bugüne kadar 9 yılda hiçbir şey yapamayan, 3. dönemde ne yapacak Allah aşkına?" dedi.

Miting alanında kurdele keserek Kadınhanı Belediyesi'nin toplu açılışlarını yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli daha sonra Argıthanı beldesine geçti. Belde halkıyla sohbet eden Devlet Bahçeli, sandıkta verilecek karara saygı duyacaklarını dile getirerek, yeni oluşacak iktidarla ülkenin kargaşa içine girmesi halinde bu sorumluluğu seçmenin de yaşayacağını bildirdi. Bahçeli sözlerine şöyle devam etti: "Sayın Başbakan'ın, 'Birlikte yürüyelim' diye tekrarını istediği şarkıyı söylemeye mecbur değilsiniz.

Peki bununla ilgili kararı ne zaman vereceksiniz? 12 Haziran'da. 12 Haziran'da gönlünüzden geçtiği gibi hareket edin, sonuna hep beraber katlanacağız. Eğer 3. dönemi tekrar bu iktidara verirseniz Türkiye daha büyük bir kargaşa içine giriyorsa bunun vebali sadece iktidarda olanlarda değil, göz göre göre 3. defa getirenlerde de olacaktır. Öyleyse bir karar anındayız. Bir karar vereceksiniz, vereceğiniz karara saygı duyarız ama bugünkü iktidarın yapacağı bir şey kalmadığı inancındayız."

Ilgın ilçesinde düzenlenen mitingde partililere seslenen MHP Genel Başkanı Bahçeli, iktidarın dinlendirilmesi gerektiğini söyledi. Seçimlerden önce oy toplamak için paket dağıtılacağını savunan Bahçeli, "Her türlü hileyle, her türlü aldatmayla paket ekonomisi, paket demokrasisi ile iktidarı tekrar istemelerinin bir sebebi var, o da Recep Tayyip Erdoğan'ın Yüce Divan'a iktidar olmaması halinde kesin gideceği korkusudur. Korkacaksın Recep Tayyip Erdoğan çünkü Bozkurt'un nefesi ensende dolaşıyor. Hesap

soracağımız gün 12 Haziran'dır. Yine paketler dolaşacak, bu paketlere aldanmayın. Al paketi, vur tokadı gitsinler. 12 Haziran'da desteğinizi istiyorum, 12 Haziran'da iktidar olmak istiyorum. Bunu sağlayacağınızı ve bu desteği vereceğinizi biliyorum" diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat