Saç ekiminin alternatifi lif dokulu saçlar

Saç ekimi türkiye ve dünyada en fazla yapılan cerrahi girişimlerin başında geliyor. bio saç ekimi uygulaması ise saç ekimi yaptıramayanlar için bir alternatif.

24.07.2015 11:30, 5 yıl önce eklendi.
Saç ekiminin alternatifi lif dokulu saçlar
Türkiye ve dünyada en sık yapılan cerrahi girişimlerden biri olan saç ekimi uygulamasını yaptıramayanlar için Bio Saç Ekimi yöntemi alternatif oluyor. Yapay saç tellerinin kullanıldığı Bio Saç Ekimi yöntemi Estetik International kliniklerinde uygulanıyor. Yöntem hakkında bilgi veren Estetik International Sağlık Grubu kurucusu Op. Dr. Bülent Cihantimur, ‘’Saç ektirmek isteyenler için en önemli bölge, özellikle ense kısmında bulunan ve donör alan olarak adlandırdığımız mevcut sağlıklı saç telleridir. Organik Saç Ekimi dahil, diğer tüm saç ekimi tekniklerinde bu alandan aldığımız saçları, olmayan bölgeye transfer ederek gerçekleştiririz. Fakat bazı kişilerin donör alanlarındaki sorun nedeniyle kel alanı kapatacak kadar verimli saç kökleri olmayabiliyor, bu durumda hastalarımıza yeni bir teknik olan Bio Saç Ekimini öneriyoruz’’ diye konuştu.

DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ BİO SAÇ EKİMİ Bio Saç Ekiminin bilim adamları tarafından geliştirilmiş ve saçları olmayanlar için en etkili teknoloji ürünü olduğunu ifade eden Cihantimur, ”Bio Saç Ekimi bir kurtarıcı ve doğal görünümüyle saç ekimi yaptıramayanlar için iyi bir teknoloji. Pratik bir şekilde uygulanıyor. Doğal ve bedene uygun yapısıyla herhangi bir zarar ve uygulama sırası ile sonrasında acı söz konusu değil. Peruk ya da sentetik diğer aksesuarlar gibi konforsuz bir kullanıma sahip olmayan Bio Saç Ekimini yaptıran çoğu hastamız, sonuçtan son derece memnunlar” diyerek yöntemin avantajlarını anlattı.

UZUNLUK VE RENK ALTERNATİFLERİ VAR “Bio Saç Ekimine uygun bir aday olduğunuzu tespit ettikten sonra, kişiye doğal lif dokulu saçların uzunluk ve renk alternatiflerini sunuyoruz. Tercihler yapılınca, Bio Saç Ekimi için geliştirilmiş bir cihazla, lifler deri altına işlenerek, dokuya düğümleniyor ve sabit hale getiriliyor. Saçları yıkamada, taramada herhangi bir sakınca yok. Bio Saçlar uzamıyor, ekildiği şekilde sabit duruyor. Her uzunlukta ve renkte saç teli alternatifi var’’ diyen Op. Dr. Bülent Cihantimur, saç ekimi için uygun donör alanı olmayanların Bio Saç Ekimini tercih ettiklerini de vurguladı.  

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu