Karatay’da Temizlik seferberliği

Karatay Belediyesi Arefe Gecesinden Ramazan Bayramı Sabahına Kadar Temizlik Seferberliği Yaptı

18.07.2015 10:34, 5 yıl önce eklendi.
Karatay’da Temizlik seferberliği

Her bayram öncesi olduğu gibi Ramazan Bayramı Arefe Gecesi’nden itibaren hızlı tempoyla temizlik çalışmalarını yürüten Karatay Belediyesi, oluşturulan temizlik ekipleriyle ilçe genelindeki mahalleler ile çarşı merkezi’ni bayram sabahına kadar temizledi.

Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Fen İşleri, Makine İkmal ve Onarım Müdürlüğü ile Park Bahçeler Müdürlüklerinden oluşan ekipleri Karatay Belediyesi Tatlıcak Tesisleri’nde ziyaret eti. Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, ziyarette yaptığı konuşmada ekip ruhu ile yapılan çalışmalar neticesinde güzel işlerin ortaya çıktığını belirterek birlikten kuvvet doğar dedi. Sıcak havalara rağmen belediye personelinin zor şartlarda çalışmalarını yürüttüğünü amacımızın Hz. Mevlana’nın diyarına hizmet etmek olduğunu söyledi. Belediye çalışanları sayesinde Karataylı ve Konyalıların Ramazan ayını sıkıntısız geçirerek Ramazan Bayramına kavuşmanın mutluğunu taşıdıklarını dile getiren Başkan Hançerli, vatandaşın bayramı daha rahat ve temiz bir ortamda geçirebilmesi için müdürlüklerden oluşturulan ekiplerle Karatay’ı Arefe günü akşamından bayram sabahına kadar temizlediklerini söyledi. Az elemanla ve en iyi iş makineleriyle en fazla işi yapan kurumlardan biri olduklarını dile getiren Başkan Hançerli, “Bizler fedakarlık yapacağız ki Karatay ve Konyalılar rahat edecek” diyerek personelin Ramazan Bayramını tebrik etti. Yapılan konuşmaların ardından belediyeye bağlı ekipler, 30 Çöp Kamyonu, 12 Süpürgeli Araç, 10 Kamyon, 5 Kepçe ve 135 Personel ile çalışmalarını mahallelerde, sokak aralarında ve çarşı merkezinde bayram sabahına dek sürdürdü. 

Anahtar Kelimeler: TemizlikKaratayKonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat