Beş yıldır koltuk değnekleri yürüyordu PRP sayesinde kurtuldu

Beş yıldır her iki dizindeki ağrılar yüzünden koltuk değneğiyle yürüyen 71 yaşındaki sacide uzan, uygulanan hücresel tedavi sayesinde koltuk değneklerini.

11.07.2015 11:30, 5 yıl önce eklendi.
Beş yıldır koltuk değnekleri yürüyordu PRP sayesinde kurtuldu
Medical Park Trabzon Hastanesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kadir Göde, tarafından kendisine PRP (Hücresel tedavisi) uygulanan Uzan, şimdi koltuk değnekleri olmadan yürüme sevincini yaşıyor. Bir akrabasının tavsiyesi üzerine Görele’den Medical Park Trabzon Hastanesi’ne geldiğini belirten Uzan, “ Beş yıldır her iki dizimde ağrılar vardı. Doktorlar kireçlenme ve menisküs olduğu söylediler. Hepsi bana ameliyat önerdi. Bir akrabamın tavsiyesi üzerine buraya geldim. Burada Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Dr. Kadir Göde’ye muayene oldum. Muayene sonrasında bana tek seans PRP(Hücresel tedavi) yaptı. Üç gün içerisinde tüm şikayetlerim geçti. Şimdi koltuk değneklerini attım. Doktoruma çok teşekkür ediyorum” dedi.

BEKİR KOCA TRABZON

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat