Erdoğan'dan Engelli Milletvekili Karaburun'a özel ilgi

Cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, eşi emine erdoğan'ın dün akşam kadın vekiller için verdiği iftar yemeğine süpriz yaparak kendisi de katıldı.

09.07.2015 12:45, 6 yıl önce eklendi.
Erdoğan'dan Engelli Milletvekili Karaburun'a özel ilgi
Erdoğan, yemek sonrası TBMM’nin tek engelli vekili olan AK Parti Bursa Milletvekili Bennur Karaburun ile uzun süre sohbet etti. Karaburun, Erdoğan ailesi ile çektirdiği fotoğrafı, sosyal paylaşım sitesinde “Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin” mesajıyla paylaştı.

Meclisin tek engelli milletvekili unvanını elinde bulunduran Bennur Karaburun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın tüm kadın milletvekilleri için verdiği iftara katıldı. Yemeğe Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da katılması herkes için sürpriz oldu.

Çankaya Köşkü’ndeki gecede Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bursa Milletvekili Karaburun ile özel olarak ilgilenerek uzun süre sohbet etti. Vekil Karaburun, Cumhurbaşkanı ve eşi ile çektirdiği fotoğrafını sosyal paylaşım sitesine, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Hanım’a misafirperverlikleri için teşekkür ederiz. Allah liderimizi başımızdan eksik etmesin” mesajıyla paylaştı. 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat