Tokatspor’da olağanüstü kongre kararı

Tokatspor kulübü başkanı emin yılar, olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirterek, “kulüpten alacağımın belirli bir kısmından fedakarlık yapacağım”.

06.07.2015 19:20, 6 yıl önce eklendi.
Tokatspor’da olağanüstü kongre kararı
Spor Toto 2. Lig. Beyaz Grup takımlarından Tokatspor’da cumartesi günü yapılan olağan kongrede Başkan Emin Yılar, takımın kayyuma kalmaması adına seçimlere girdiğini söylemişti. Kongreden bir gün sonra Başkan Yılar, olağanüstü kongre kararı aldıklarını belirterek, “Şu anda resmiyette kulüp başkanıyım ama filiyette görev devrindeki gibi bir durumdayım. Yeni yönetimle iftar yemeğinde bir araya geleceğiz. Yemekte Mehmet Bulut hocamızda olacak. Artık görev yeni arkadaşlarda. Kulüp başkanlığına geri dönmek gibi bir düşüncem yok. Kulüp başkanı olacak olan Serdar Çinkılıç’a elimden gelen desteği vereceğim” dedi. Alacaklarından bir kısmını kulübe bağış yapacağını ifade eden Başkan Yılar, geri kalan meblağı ise kulübü zora sokmadan tahsil edeceğini belirterek, “Alacaklarımdan dolayı kulübün önünü tıkamayacağım. Kulüpten alacağım olan meblağın belirli bir kısmından fedakarlık yapacağım” diye konuştu. 

NURHAN İÇMEZ

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler


Anket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat