Patronlara müjde!

Yöneticiler ofislerini cep telefonlarından veya bilgisayarlarından her zaman izleyebilecek hatta bu kamera ile çalışanlarıyla konuşabilecek.

28.06.2015 15:04, 6 yıl önce eklendi.
Patronlara müjde!
Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından biri olan Cnet, özellikle sürekli ofis dışında bulunmak zorunda kalan patronların imdadına yetişti.

Türkiye’deki SpotCam adındaki bu kamera ile nerede bulunurlarsa bulunsunlar patronlar çalışanlarını cep telefonlarından izleyebilecek.

Kamerada bulunan hoparlör ve mikrofon ile de ortamı dinleyip onlarla konuşabilecekler. CNET yetkilisi Serkan Karamahmutoğlu, ”SpotCam, HD Wi-Fi video kamerası, 2 yönlü ses alıcısı ve gece görüşü özelliği ile ev ve işyerlerini 7/24 kayıt altında tutabilen profesyonel bir görüntü kayıt cihazıdır. SpotCam sayesinde yöneticilerin ise işyerlerini izleyebilecekler, seslerini duyabilecekler ve hatta onlarla konuşabilecekler” dedi. Kamerada harekete duyarlı uyarı sisteminin de bulunduğunu belirten Karamahmutoğlu, bu sayede ofiste kimsenin olmadığı zamanlarda en ufak bir harekette cep telefonuna uyarı gönderildiğini söyledi. Karamahmutoğlu, küçük ve kablosuz olması nedeniyle cihazın istenen yere yerleştirilebildiğini, kolaylıkla kurulabildiğini ve cloud desteğiyle 24 saat ücretsiz video kaydı yapılabildiğini sözlerine ekledi.  

Anahtar Kelimeler: cnetspotcam ahaberhaberler

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
BU SİSTEMLE NEREYE GİDİYORUZ?
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
DİNGO’NUN AHIRI


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat