Google Play Store’da Turkcell mobil ödeme seçeneği

Turkcell hat sahibi, google play store kullanıcıları oyun ve uygulamaları satın alırken artık turkcell mobil ödeme servisini kullanabilecek.

28.06.2015 15:04, 6 yıl önce eklendi.
Google Play Store’da Turkcell mobil ödeme seçeneği
Turkcell’den yapılan açıklamaya göre; Turkcell mobil ödeme ile Google Play Store’da tek tıkla kolay ve güvenli ödeme devri başladı. Turkcell’liler artık Google Play Store’dan oyun ve uygulama satın alırken Turkcell mobil ödeme servisini kullanabiliyor.

Google Play Store’da, Türkiye’de kredi kartı dışında bir seçenekle ödeme yapılabiliyor. Tüm Android cihazlarda kullanılabilen Turkcell mobil ödemeden, hem faturalı hem de ön ödemeli hatta sahip Turkcell’liler faydalanabiliyor. Böylelikle kullanıcılar, kredi kartı bilgilerini girmeden ve vakit kaybetmeden satın alma yapabiliyorlar. Ödeme, kullanıcının Turkcell faturasına yansıtılarak ya da TL bakiyesinden düşülerek gerçekleştiriliyor. Turkcell aboneleri Turkcell Mobil Ödeme ile tek seferde 100 TL’ye kadar işlem yapabiliyor. 

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar

Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede Dr. Mehmet Birekul | Bir Köşede
BU SİSTEMLE NEREYE GİDİYORUZ?
Osman Avanoğlu Osman Avanoğlu
HOCALI KATLİAMI


Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat