Muhtarlar Kültur Turunda

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Şehri Mevlana Kültür Gezisi” nin bu haftaki misafirleri Kadınhanı ilçesine bağlı köy ve kasaba muhtarları idi.

07.05.2014 16:35, 6 yıl önce eklendi.
Muhtarlar Kültur Turunda
Konya Kadınhanlılar Derneği Başkanı ve AK PARTİ Kadınhanı Belediye Başkanı Aday adayı A. Adil KOYUNCU da düzenlenen geziye katıldı. Koyuncu, muhtarlarla uzun süre sohbet edip ilçenin mahalle ve köylerin sorunlarını dinledi. AK PARTİ Kadınhanı Belediye Başkan Aday Adayı KOYUNCU, “Kadınhanı ’mıza aşkımız var. Biz ilçemizi 2023 vizyonuna uygun modern modern bir ilçe inşa etmek için toplumun bütün kesimlerini kucaklayarak her konuda şeffaf, katılımcı bir yönetim görevine talibiz.” Dedi. Koyuncu konuşmasında ayrıca Kadınhanı için fikir ve proje bakımından çok zengin olduklarını, bu konuda alanında uzman bir ekiple ilçeyi yöneteceklerini belirterek, “Hemşerilerimiz teveccüh gösterir yönetimi bize emanet ederlerse Kadınhanı ’mızı her alanda hak ettiği en üst seviyeye çıkarmak için yoğun bir çaba göstereceğiz.” Dedi.
Anahtar Kelimeler: MuhtarKülturTur

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim Dinar Sürücü Kursu