Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Konya’ya Geliyor.

Cuma Günü Konya'ya gelecek olan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan iki gün sürecek Konya

06.10.2022 12:54, 2 ay önce eklendi.
 Deva Partisi  Genel Başkanı Ali Babacan Konya’ya Geliyor.

programında, çeşitli ziyaretler bulunarak, iş dünyasıyla, çalışanlarla, esnaflarla ve vatandaşlarla bir araya gelerek yaşanılan sorunları hakkında istişarede bulunacaktır.    

Partisinin Genel Başkanı Ali Babacan'ın Konya programıyla ilgili veren Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi İl Başkanı Dr. Seyit Karaca, “Farklı bir siyaset tarzı ile vatandaşlarımıza partimizi ve siyaset anlayışımızı ifade etmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalar çerçevesinde, Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan, 7-8 Ekim 2022 tarihlerinde ilimizi ziyaret ederek bir dizi temaslarda bulunacaktır. Bu temaslar kapsamında, KOS Bölge Camiinde Cuma namazı sonrası firma ziyaretleri, işçi ve işverenlerle hasbihal ile başlayacak olan programımız, Ticaret Borsası, Sanayi Odası ve Ticaret Odası ziyaretleri ile devam edecektir" dedi. 

Sadece laf üreten siyaset anlayışını benimsemedik

Sadece laf üreten siyaset anlayışını benimsemediklerini, mevcut iktidar gitsin de kim gelirse gelsin anlayışının yanlış olduğunu belirten Karaca: “Yeni bir yaklaşım ve ortak akılla ülke siyasetinin yeniden dizayn edilmesi gerektiğini, seçim sonrası yol haritasının şimdiden belirlenmesinin ve mümkünse muhalefetin ortak bir aday etrafında birleşerek seçime gitmesinin gerekliliğini, bu adayın da her kesimden oy alabilecek biri olması gerektiğini ortaya koymaya çalışıyoruz. Genel Başkanımız Sn. Ali Babacan tüm temaslarında, bir anlamda hükümet programı olarak nitelendirilebilecek  eylem planlarımızı vatandaşımıza anlatmaya çalışıyoruz. İlk seçimde  Cumhurbaşkanı olarak kimin aday olacağından ziyade, seçim sonrası ülkeyi hangi ilke ve politikalarla yöneteceği hususuna odaklanmış durumdayız. İsimleri tartışmadan önce ilke ve politikaları belirlemeliyiz. Bu çerçevede İldeki temaslarımızın ikinci gününde de basın mensubu arkadaşlarımızla, İş İnsanları ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunacağız. Sonrasında Genel Başkanımızla partimiz kurucularından ve Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Topbaş beyin oğlunun düğününe iştirak edeceğiz. Akabinde de esnaf ve vatandaş ziyaretleri ile temaslarımızı tamamlayacağız” dedi.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant