İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan Okul Ziyaretleri

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ilçe merkezi ve mahallelerinde bulunan okullara ziyaretlerde bulunuyor.

05.10.2022 20:40, 2 ay önce eklendi.
 İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan Okul Ziyaretleri

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ziyaretleri kapsamında okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselere giderek hem öğrencilerle, hem de öğretmenlerle görüşmelerine başladı. İşcan, 2022-2023 eğitim öğretim yılı sene başı ziyaretleri kapsamında Saray İlkokulu ve Ortaokulu, Çayırbaşı İlkokulu, Sülüklü Mimar Sinan İlkokulu ve Ortaokulu ve Sülüklü 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesini ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İscan, ziyaret sırasında yöneticilerden ve öğretmenlerden okulların mevcut durumları ve ihtiyaçlarıyla ilgili bilgiler alması ve incelemelerde bulunması sonrasında öğrenciler ile sohbet ederek öğrencilerin isteklerini dinledi. Okul ile ilgili sorunları yerinde görmek öğretmen ve öğrencilerle diyalog içerisinde olmak ve yaşanılan sorunlara çözümler bulabilmek amacı ile okul ziyaretlerine devam edeceğini belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan; ‘Yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri değildir. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler alıyor, okulları gezip  eksiklikleri yerinde görerek   okul müdürleri ile  fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz.’ dedi.

İdareci ve öğretmenlere yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan, ziyaretlerinin süreceğini, öğrenci ve öğretmenlerle her zaman iç içe  olacaklarını belirtti. Tuvalet, lavabo, bahçe, oyun alanları, derslik ortamları, kütüphane,  temizlik ve hijyen durumlarını da yerinde inceleyen İşcan, öğretmenlerle de bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulundu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant