TÜRSAB' da, Karahan güven tazeledi

TÜRSAB Konya Bölge Temsil Kurulunun(B.T.K.) kongresinde tek listeyle seçime giren TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan seçime katılan

05.10.2022 20:29, 2 ay önce eklendi.
TÜRSAB' da, Karahan güven tazeledi

delegelerin tamının oyunu alarak, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.

Bir Otelde gerçekleşen kongreye Türkiye Seyahat Acenteları Birliği(TÜRSAB) Yönetim Kurulu üyesi Soner Bacaksız, Disiplin Kurulu Üyesi İbrahim Tanrıverdi, TÜRSAB yönetim kurulu Üyesi ve Hürsad Başkanı Diyaeddin Şahin, TÜRSAB  Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan, yönetim kurulu üyeleri, Konya ve karaman illerindeki üyeler katıldı. 

kongrenin açılış konuşmasını yapan TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Soner Bacaksız, "Sevginin, kardeşliğin ve hoşgörünün Kadim şehri Konya'da sizlerle birlikte olmaktan mutluyum. Kongremizin, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. göreve yeni gelecek olan arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum" dedi.

Birlik ve Beraberlik anlayışıyla hareket ettik

TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı Özdal Karahan konuşmasında birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket ettiklerini belirterek, "Yönetim olarak göreve geldiğimizden bu yana birlik ve beraberlik anlayışıyla hareket ettik.  Birliğe ve kardeşliğe önem verdik.  Birçok faaliyet yaparak amacımıza ulaştık.  önce üyelerimiz dedik. Sonra da dışarıda TÜRSAB'ın misyonuna ve amacına uygun bir şekilde çalıştık. Sosyal etkinliğe önem vererek, bugüne kadar 30 tane sosyal etkinlik düzenledik. Bu etnikliklere üyelerimizin yoğun katılımı bizleri mutlu etti. Seyahat acentelarımızla birlikte hareket etmekle başarılı olduk.  

denetimlerde yetersiz kaldık. Konya Turizm ve Kültür Müdürlüğünden denetimler konusunda yeterli desteği görmedik.  Şehrimizdeki  siyasi parti temsilcileriyle birlikte kurumların ziyaretleri ve sorunlarımızla ilgilenmeleri bizleri mutlu etti. Buradan teşekkür ediyorum. Konya basınına da ayrıca bizlere verdiği destekten dolayı da teşekkür ediyoruz.  İstanbul'da Konya Büyükşehir Belediyesi ve diğer belediyelerimizin birlikte düzenledikleri Konya Tanıtım Günlerine katkıda bulunduk. Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a ve diğer belediye başkanlarımıza da bizlere verdikleri desteklerden dolayı da teşekkür ediyoruz.  Bundan sonra şehrimizin turizminin gelişmesi ve hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Konya'ya dışarıdan turist getirilmesine ağırlık vereceğiz.  Seyahat Acenteları Kanunun çıkarılması için genel merkezimizle birlikte mücadele ettik.  Gelinen süreçte Konya B.T.K. olarak büyüyoruz. tüm mesaimizi TÜRSAB' da geçirecek bir duruma geldik. Konya B.T.K. olarak Konya ve Karaman illerimizde üye sayımızı attıracağız. kongremize katıldığınız içinde sizlere çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

 

konuşmaların ardından 155 üyenin katıldığı seçimlere geçildi. Tek Listeyle seçime giren Özdal Karahan, Seçime katılan delegelerin tamamının oyunu alarak, yeniden TÜRSAB Konya B.T.K. Başkanı seçildi.

yönetim kurulu asil üyeleri  Arif Kavak, Mesut Yalçın, Murat Sarıkaya ve Murat Yılmaz Çınardalı'ndan oluştu.

Yedek yönetim kurulu üyeleri ise Tuba Durmaz, Ali Tahir Özşahin, Arif Dursun, Faruk İbiş ve Ferhat Bilir'den oluştu.       

Anahtar Kelimeler: Özdal Karahankonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant