Konya Polisinden Kaçakçılara Darbe!

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce (KOM) Konya’da gümrük kaçağı cep telefonu,

04.10.2022 12:07, 2 ay önce eklendi.
Konya Polisinden Kaçakçılara Darbe!

kaçak tütün ve sigara satışına yönelik faaliyet gösteren iki iş yeri, bir araç ve bir eve yapılan operasyonda çok sayıda dokunmatik cep telefonu, gümrük kaçağı sigara ve tütün mamülleri ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, devletin vergi kayıplarının önlenmesi ve haksız kazancın engellemesine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

GİZLİ BÖLMEYE SAKLANMIŞ BİNLERCE PAKET GÜMRÜK KAÇAĞI SİGARA POLİSİN DİKKATİNDEN KAÇMADI

KOM ekiplerince kaçak sigara ticareti yaparak haksız kazanç sağlayan kaçakçılara yönelik düzenlenen operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Kaçak tütün ve sigara üretimi ve satışına yönelik faaliyet gösterdiği tespit edilen 1 işyeri ve 1 evde arama yapıldı.

Yapılan aramada 25.000 adet Bandrolsüz Makaron, 2.200 paket Gümrük Kaçağı Sigara, 367 paket Doldurulmuş Sigara, 11 kg. Gümrük Kaçağı Nargile Tütünü, 3.500 adet Boş Sigara Kutusu ve 60 adet sökülmüş TAPDK Bandrolü ele geçirildi.

Kaçakçılıkla mücadele operasyonları kapsamında KOM Şube ekiplerince bir iş yeri ve araçta yapılan aramada 12 adet Gümrük Kaçağı Dokunmatik Cep Telefonu ele geçirildi.

5607 sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa muhalefet suçundan gözaltına alınan 4 şahıs hakkında adli işlem başlatıldı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant