Karapınar’da Yamaç Paraşüt yarışması sona erdi.

Karapınar Kaymakamlığı, , Karapınar Belediyesi, , Karapınar Uçuş ve Doğa Sporları Kulübü tarafından ilk defa düzenlenen Karapınar

03.10.2022 14:01, 2 ay önce eklendi.
Karapınar’da Yamaç Paraşüt yarışması sona erdi.

Göktepe XC OPEN 2022   Yamaç Paraşüt yarışması sona erdi.

Yarışmalarda dereceye giren kulüp ve sporculara ödülleri Karapınar Millet Kafe de verildi.

2 gün süren yarışmalara 6’sı Gürcistan’dan olmak üzere 75 pilot katıldı. 

Kadınlar klasmanda  Gürcistan’dan gelen Monika Tabatazade ,Külüler klasmanda Konya  Air Sports ,Takımlarda Gaziantep YP(Ali Kavillioğlu) Genel Klasmanda Mert  Saraç (Mersin) birinci oldu.

Dereceye girenlere para, kupa ve madalyaları verildi.

Programa İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat Garnizon Komutanı Albay Serdar Tavlayan Belediye Başkanı Mehmet Yaka, Karapınar Uçuş ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Ulutaş, Siyasi parti      Daire Amirleri, yerli yabancı yarışmacılar katıldı.

Yarışmaların kazasız bir şekilde tamamlanarak ödül törenine gelindiğini ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Yaka “Yarışmanın sorunsuz şekilde tamamlanması sevindirici. Türkiye ve dünya çapında yamaç paraşütü açısından önemli bir bölge olan Karapınar Göktepe, gelecek yıllarda da ev sahipliği yapmaya şimdiden hazırlanıyor ve çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarışmada emeği geçen herkese teşekkür ediyor, dereceye giren sporcuları tebrik ediyorum” dedi.

Karapınar Uçuş ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Mustafa Ulutaş ve Başkan Yardımcısı Serkan Yaylacı tarafından İlçe Kaymakamı Oğuz Cem Murat’a ve Belediye Başkanı Mehmet Yaka’ ya plaket verildi.

 

Anahtar Kelimeler: yamaçkonyaplaketkarapınar

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant