Narkotik Ekipleri 21 Seminerde 1.103 Kişiye Eğitim Verdi

Narkotik Ekiplerinden Öğretmen Ve Annelere “En İyi Narkotik Polisi Anne” Eğitimi Verildi

23.09.2022 11:41, 3 ay önce eklendi.
Narkotik Ekipleri 21 Seminerde 1.103 Kişiye Eğitim Verdi

Konya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, uyuşturucu ile mücadele faaliyetlerini ara vermeden sürdürürken okulların yeni eğitim-öğretim yılına başlamasıyla, aileleri ve öğretmenleri uyuşturucuyla mücadele konusunda bilinçlendirmek, bilgilendirmek ve farkındalık yaratmak için “En Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında 12 - 16 Eylül tarihleri arasında toplam 1.103 kişiye eğitim verdi.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, gençleri zehirleyen uyuşturucu satıcılarıyla mücadelesine aralıksız devam ederken yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okul çevrelerini hedef abilecek sokak satıcılarına karşıda her türlü tedbiri alıyor.

UYUŞTURUCU KULLANIMININ ERKEN TESPİTİNDE ÖĞRETMEN VE ANNELERE BÜYÜK GÖREV DÜŞÜYOR!

Narkotik ekipleri eğitici faaliyetlerle de hem ailelere hem de öğretmenlere eğitimler vererek uyuşturucunun zararları, kullanımının erken tespiti ve bağımlılık sarmalına yakalanmadan çocuğa müdahale edilmesini konularında bilgilendiriyor.

NARKOTİK EKİPLERİ 21 SEMİNERDE 1.103 KİŞİYE EĞİTİM VERDİ

Emniyet Genel Müdürlüğü yaptığı calismalar  kapsamında 2022-2023 Eğitim Öğretim döneminin ilk haftasında, okullarda bulunan Öğretmen ve Velilere yönelik "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi tamamlandı. Konya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü TUBİM (Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığı İzleme Merkezi) Büro Amirliği ve İlçe Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirlikleri ile birlikte 12-16 Eylül tarihleri arasında yapılan çalışmalarda 21 seminerde 635 öğretmen ve 468 veli olmak üzere toplam 1.103 kişiye eğitim verildi.

Anahtar Kelimeler: Narkotikanneeğitimkonyapolis

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant