Bektaş: Türk Milleti olarak değerlerimize ve kaynaklarımıza sahip çıkmalıyız

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş memleketi Seydişehir İlçesi Ortakaraören mahallesinde

22.09.2022 13:24, 3 ay önce eklendi.
 Bektaş: Türk Milleti olarak değerlerimize ve kaynaklarımıza sahip çıkmalıyız

hemşerilerine hitap ederek, "Türk Milletinin  değerleri ve kaynakları vardır. Bu iktidar ülkemizin kaynaklarını yok ediyor. Bir vatandaş olarak bizler bunu görmezden gelemeyiz. Her zaman değerlerimize ve kaynaklarımıza sahip çıkmalıyız" diye konuştu.

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş  beraberinde İl Başkanvekili Bekir Yaman ve İl Sekreteri Cemile Tekin'  Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel ve ilçe yöneticileriyle Seydişehir ilçe merkezi ve  memleketi 0rtakaraören'de esnafları, besicileri ve çiftçileri ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Ortakaraören meydanında konuşan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, "İktidarın besicilerimize 1 litre sütle 1,5 kilo yem alacaksın söylemenin aksine besilerimiz ve çiftçilerimiz zor durumdadır. 1 litre süt karşılığında 1 kilo bile yem alamıyor. Türk Milletinin değerleri ve kaynakları vardı. Bu iktidar ülkemizin kaynaklarını yok ediyor. Bir vatandaş olarak bizler bunu görmezden gelemeyiz. Her zaman değerlerimize ve kaynaklarımıza sahip çıkmalıyız. İktidar çiftçisini ve besicisini desteklemesi yerine, ithalatçı bir yaklaşımla tarımı bitiriyor.  Bireysel Çiftçiliği ve besiciliği ortadan kaldırmak istiyor. Oysa AB ülkelerinde bireysel çiftçilik ve tarım desteklenerek, sahip çıkılıyor. Partimizin iktidarında çiftçimizin, besicimizin  ve esnafımızın yanında olacağız. Her türlü desteği vereceğiz. Ülkemizi yeniden inşa edecek ve kalkındıracak olan partimizin iktidarında Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu'nun söyledi gibi, oylarımızı birleştireceğiz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bize emaneti olan partimizi iktidara taşıyacağız. Ben bu topraklarda yetiştim. Emeğinize çok teşekkür ediyorum. Buradan çıkan insanlar ülkemizi, şehrimize ve Ortakaraören'e çok şeyler katmıştır. Onların yolu da bizim yolumuzdur.  Bu toprakların misyonundaki kardeşliği, paylaşmayı ve birlikteliği buradan öğrendim. Bende Ortakaraören misyonuna uygun hareket ediyorum. Her zaman yanınızdayım. Yerelde hizmetlerin yerinde yapılması için belediye hizmetlerinin de yerinde yapılması sorunlarının çözümüne büyük oranda katkı yapacaktır. Partimizin iktidarın da biz bunu sağlayacağız" dedi.

CHP  Seydişehir İlçe Başkanı Orhan Özel, "Ülkemizin getirildiği nokta hiçte iyi değildir. Artık partizanlık yapma dönemi geçmiştir. Ülkemize sahip çıkarak, oylarımızı birleştireceğiz. Bugün sizlerin hemşerisi İl Başkanımızla aranızdayız. Partimiz birleştiren bir partidir. Her zamanda ülkemizin birlikteliğinden yana olmuş, ülke sorunlarını takip ederek  çözüm yolları sunmuştur. ülkemizin geleceğine sahip çıkarak, partimizin iktidarına güç verin. Birlikte ülkemizi ve şehrimizi kalkındıralım. çiftçimiz, besicimiz ve vatandaşımız  rahat nefes  alsın" diye konuştu.   

CHP Seydişehir İlçe binasında partiye yeni katılan üyelere rozet takma törene katılan CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş burada bir konuşma yaparak, "Önemli bir zamanda partimize katılarak bizlerin mücadelesine katkı yapıyorsunuz. Çoğulcu, özgürlükçü demokrasiyi getirmek için yola çıktığımız iktidar koşusuna katıldığınız için sizlere ve ilçe yönetimimize teşekkür ediyoruz"  şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından partiye yeni katılan Seydişehir Ketenli eski belediye başkanı Abdullah Göktepe, Boyalı Mahallesi Muhtarı  Hasan keçe ile Bostandere Mahallesi Muhtarı Osman Koca'nın  rozetini taktı.

 

 

Anahtar Kelimeler: ilçdekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant