Vali Gül, Başkan Şahin, Kaymakam Çakır Ve Başkan Sarı ` Dan Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu’na Ziyaret

Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Davut Gül,

22.09.2022 13:09, 2 ay önce eklendi.
Vali Gül,  Başkan Şahin, Kaymakam Çakır Ve Başkan Sarı ` Dan Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu’na Ziyaret

Nizip Kaymakam V. Furkan Çakır ve Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Nizip’te faaliyet gösteren Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu’nda incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu Yönetim Kurulu üyeleri Sıdık Korkmaz ve Attila Demir Ziyaretinden dolayı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Öncelikle Kurucu Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Fatma Şahin, Gaziantep Valimiz Davut Gül, Nizip Kaymakam V. Furkan Çakır, Nizip Belediye Başkanı Mehmet Sarı, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Latif Karadağ ve Sri lanka Fahri Konsolosu Av. Süleyman Çiçek `in Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu ` nda bizleri ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Gaziantep Fıstığımızı dünya markası yapmak için Zerovasa Lisanslı Fıstık Deposu yönetim kurulu üyeleri ve ekib arkadaşlarımız ile Türkiye `nin ilk Özel ZEROVASA Antep Fıstığı Lisanslı Deposu açılması ile bölgemizde büyük sevinç ile karşılanmıştır. Bizler yatırımcılar olarak bölgemizin gelişmesi için elimizden ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz.

ZEROVASA ANTEP FISTIĞI LİSANSLI DEPOSU Antep Fıstığı Sezonuna Hazır bir şekilde Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Kilis ve Nizip, Birecik, Karkamış, Suruç, Bozova, Halfeti, Yavuzeli, Oğuzeli, Araban ilçelerindeki Antep Fıstığı üreticisine hizmet etmek için Türkiye `nin ilk Özel ZEROVASA Antep Fıstığı Lisanslı Deposunu açmış bulunmaktayız şuan bölgemizdeki illerimizden ve ilçelerimizden üreticilerin Antep fıstığını ZEROVASA ANTEP FISTIĞI LİSANSLI DEPOSU na getirmeleri başlamış bulunmaktadır.

Bizler paydaşlarımız ile beraber hep birlikte beraber büyüceğiz. Antep fıstığını geliştirmek ve yurt içi ve yurt dışı pazarda marka yapmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Dedi. ABDULLAH YİĞİT-ANKARA

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant