Gelecek Partisinden Gazilere Vefa

Gelecek Partisi Konya İl Başkan Hasan Ekici ve Başkan Yardımcıları, Gaziler günü dolayısı ile Gazilerle biraraya geldi.

21.09.2022 15:07, 2 ay önce eklendi.
Gelecek Partisinden Gazilere Vefa

Gelecek Partisi Konya İl Başkan Yardımcısı, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Bilal Dizbay’ın organizasyonu ile İl Başkanı Hasan Ekici, İl Başkan Yardımcıları, Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege ve Konya’da yaşayan Gaziler akşam yemeğinde bir araya geldi.

Nalçacı Caddesinde bulunan Geneli Döner’de düzenlenen programda Gazilerimize davetlerine icabet ettikleri için teşekkür eden ve Gazilerimizle birarada olmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden İl Başkanı Hasan Ekici; “ Gazilerimizin, Vatan ve Millet olarak yaptıkları fedakârlığın farkındayız, Vatan Bayrak ve Millet sevdalısı Kahraman Gazilerimizi misafir etmekten onur duyuyoruz. Onlar için önemli olan bir günde bir arada olmamızı sağlayan İl Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanımız Bilal Dizbay ve Gaziler Derneği Konya Şube Başkanımız Süleyman Ege’ye teşekkür ediyorum.” Dedi.

Gaziler Derneği Konya Şube Başkanı Süleyman Ege’de yaptığı konuşmada “19 Eylül Gaziler günü bizler için aynı zamanda onur günü olarak anılmaktadır. Bu onur günümüzde de bizleri hatırlayan ve her zaman yanımızda olan Gelecek Partisi Konya İl Başkanı ve yöneticilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant