Konya ‘da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılım

Gelecek Partisi’ne Konya – Selçuklu ilçesi, Işıklar Mahallesinden yeni üye olan 134 kişiye rozet takıldı.

16.09.2022 12:29, 3 ay önce eklendi.
Konya ‘da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılım

Çoğunluğu Adalet ve Kalkınma Partisi’nden olmak üzere, partilerinden istifa eden Selçuklu ilçesi Işıklar Mahallesi sakinlerinden 134 kişi Gelecek Partisi’ne katıldı.

İl Başkanı Hasan Ekici ve İl Başkan Yardımcılarının katılımı ile Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen törenle partilerinden istifa edip Gelecek Partisi’ne katılan Işıklar mahallesi sakinlerine rozetleri İl Başkanı Hasan Ekici, İl Başkan Yardımcıları, İlçe Başkanı ve İlçe Başkan Yardımcıları tarafından takıldı.

BEKLENTİMİZİN BÜYÜK OLDUĞU İLÇELERİMİZDEN BİR TANESİ DE SELÇUKLU İLÇEMİZDİR

Düzenlenen programda konuşan İlçe Başkanı Hasan Ekicişunları söyledi: “Nüfusundan ve sosyaekonomik yapısından dolayı beklentimizin büyük olduğu ilçelerimizden bir tanesi de Selçuklu İlçemizdir. Osman Başkanımız da sürecin başlangıcından bu yana ilk atamasını yaptığımız ilçe başkanlarımızdandı. Kendisi de hızlı bir şekilde teşkilatlanmayı yaptı ve yoğun bir tempo ile sizlerle beraber yaklaşık iki buçuk yıldır pandemi sürecindeki sosyal kısıtlamalara rağmen çok yoğun bir tempo ile hep beraber çalıştınız ve teşkilat işinin ekip işi olduğunu gösterdiniz. Ekip olarak yaptığınız çalışmaları ve başarılarınızı hep takdir ediyorum” Dedi.

DÜRÜST VE NAMUSLU İNSANLARIN SİYASET YAPMASI LAZIM

Vakti olan, rızkından zaman ayırabilen dürüst ve namuslu insanların siyaset yapmaları lazım diyen İl Başkanı Ekici,“Toplumun bir kesimi bunu yapmak zorunda, çünkü ahlak ekonomide de gerekli, ticarette de gerekli, Devlette de gerekli, siyasette de gerekli. Türkiye bizim, yarınlarımız bizim, hepimizin çocukları var, o yüzden yarınlarımıza güzel, adil ve müreffeh bir ülke bırakmamız gerekiyor. Bakıyoruz 3.500 – 4.000 lira maaş alan emeklilerimiz var; 20 yıl, 30 yıl 50 yıl sonra neden yaşlılarımız Almanlar gibi, Norveçliler gibi yüksek gelir elde etmesin? Niye müreffeh bir hayat sürmesin? Niye adil ve şeffaf bir ülkede yaşamayalım? Bu mücadeleyi vermek değerli ve anlamlı. Hem birbirimize karşı sorumluluk ve toplumsal anlamda, hem de Rabbimize karşı da bu mücadeleyi vermek gerekiyor. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu bahsettiğim ilkelere dayalı bir kültürü ve ahlakı olduğu için ve bunu Devlette Başbakanlık koltuğunu bırakma pahasına gösterdiği için bizler buradayız. Bu kültürü yapmak, bu devrimi yapmak kolay da bir şey değil ve biz bu devrime talip olduk. Biz inanıyoruz ki Türkiye’nin geleceğinde Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu olacak, bahsettiğimiz ilkeler ve değerler olacak, bizler olacağız. ” Dedi.

NİYETİMİZ HAYIR, AKIBETİMİZ DE HAYIR OLUR İNŞALLAH

Teşkilat işi ekip işi ve dolayısı ile yaptığımız ne varsa arkadaşlarla birlikte gerçekleştirdik, diyen Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran da yaptığı konuşmada; “ Biz bugüne kadar dışardan hiç kimseden delikli kuruş almadık, sadece Yönetim kurulumuzdaki arkadaşlarımızdan topladığımız aidatlarla tüm masraflarımızı çevirmeye çalışıyoruz. İnşallah bu çekilen eziyetler mükâfatlandırılacaktır. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de Hayır olur İnşallah.” Dedi.

Konuşmaların sonrasında partiye katılan Işıklar mahallesi sakini 134 kişiye rozet takılmasının ardından program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant