Dünyanın beklediği yarışa temizlik desteği

Dünyanın en iyilerinin belirleneceği MXGP Türkiye’ye geri sayım devam ederken,

28.08.2022 17:31, 3 ay önce eklendi.
Dünyanın beklediği yarışa temizlik desteği

ASPEROX Dünya Motokros Şampiyonası’nın Türkiye etabı olan MXGP Türkiye’nin temizlik sponsoru oldu.

Dünya Motokros Şampiyonası MXGP’nin final yarışı olması nedeniyle MXGP Türkiye büyük ilgi görüyor. Dünyanın motokrosta en iyi yarışçısı olan 120’nin üzerinde sporcunun katılacağı MXGP Türkiye’nin resmi temizlik sponsoru piyasaya çıktığı ilk günden itibaren tüketicilerin beğenisini kazanarak pazar lideri konumuna yükselen Asperox oldu.

Birçok yüzeyde olduğu gibi motosikletler için de hızlı, pratik ve zahmetsiz bir temizlik sağlayan Asperox Sarı Güç, spora destek vermeye, sporculara güç katmaya ve onlar için hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Saniyeler içinde temizleyebilme gücüyle fark yaratan Asperox, zamanla mücadele edecek Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) yarışçılarına destek olacak.

“Zorlu mücadelelere güç veriyoruz”

Temizlik sponsoru olarak daha bir çok zorlu spor dalında sporculara destek olacaklarını belirten Beyaz Kağıt Pazarlama Müdürü Zeynep Kahraman; ‘‘Dünya Motokros Şampiyonası’nın yanı sıra Türkiye Motosiklet Fedarasyonu himayesi altındaki tüm yarışları temizlik sponsoru olarak destekliyoruz. Zorlu parkurlardaki toz, toprak, çamur ve motor yağlarının hızlıca üstesinden gelerek yarışçılarımıza zaman kazandırıyor ve destek oluyoruz. Sporseverlere daha temiz bir ortamda keyifle yarış izleme imkanı sunuyor, her iki taraf için de hayatı kolaylaştırıyoruz. Bu zorlu ve enerjisi yüksek yarış heyecanına katılmaktan, yarışlar boyunca mücadele eden tüm sporcularımıza yol arkadaşlığı yapmaktan mutluyuz.” dedi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yap



Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

Yazarlar



Anket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant