Akkaya, Sanayi Esnafıyla Buluştu

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya yoğun geçen çalışmaları arasında Akşehirli esnaflar ve STK temsilcileri buluşmalarını sürdürüyor.

17.08.2022 19:31, 1 ay önce eklendi.
Akkaya, Sanayi Esnafıyla Buluştu

Başkan Akkaya bu kapsamda Akşehir’in en önemli noktalarından biri olan  Sanayi Sitesi’nde esnaf ve zanaatkarlar ile bir araya geldi. Akşehir Madeni İşler ve Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ahmet Dolmacı, Akşehir Belediyesi birim müdürleri, teknik  personel, meclis üyeleri ve Akşehir KOSKİ yetkililerinin de yer aldığı buluşmaya sanayi esnafı da yoğun bir ilgi gösterdi.

Akşehir Madeni İşler ve Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ahmet Dolmacı yaptığı konuşmada  Başkan Akkaya’ya teşekkür ederek “Belediyemiz ile esnafımız arasında küçük bir istişare toplantısı yapmayı düşündük. Sağ olsun Belediye Başkanımızda bizleri kırmadı.  Başkanımıza sormak istediklerinizi istişare ederek sorabilirsiniz” diye konuştu.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da esnaflarla bir araya gelerek yaptıkları istişarelerin öneminde dikkat çekerek “Çünkü hepimiz bu şehirde yaşıyoruz. Bu sanayide çalışıyoruz, bu sanayide çekiç sallıyoruz. Onun için bu tür buluşmaları önemsiyoruz” dedi.

Anahtar Kelimeler: sanayiesnafakşehir

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu