Başkan Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları İle Gönüllerde

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları kapsamında Erenkaya, Kayalı, Kilistra, Evliyatekke,

17.08.2022 15:48, 1 ay önce eklendi.
Başkan Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları İle Gönüllerde

Botsa ve Kumralı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Kavuş, nüfus farketmeksizin tüm mahallelerde ihtiyaca göre adaletli bir şekilde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, Bizim Meram Buluşmaları kapsamında merkeze uzak mahallelerde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Kavuş bu kapsamda son olarak Erenkaya, Kayalı, Kilistra, Evliyatekke, Botsa ve Kumralı mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti. Başkan Kavuş’a AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular da eşlik etti. Başkan Kavuş ve beraberindekiler, ziyaret ettikleri mahallelerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

 BAŞKAN KAVUŞ; “NÜFUSU NE KADAR OLURSA OLSUN MERAM’IN TÜM MAHALLELERİNDE İHTİYACA KARŞILIK VERİYORUZ”

Bizim Meram Buluşmaları’nın merkeze uzak mahallelerin sakinleriyle bir araya gelmek adına güzel bir etkinlik olduğunu ifade eden Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, “Hemşehrilerimizin bizi samimi bir şekilde gönülden karşılaması bizim için en büyük mutluluk. Ziyaret ettiğimiz mahallelerde bir yandan hemşehrilerimizle sohbet ediyor diğer taraftan da taleplerini dinliyoruz. Bir mahalledeki eksiği, en iyi o mahallenin sakini bilir. Biz de buradan yola çıkarak taleplerinin karşılığında çözüm yolları arıyor, çalışmalarımızı planlıyoruz. Nüfusu ne kadar olursa olsun Meram’ın tüm mahallelerinde ihtiyaçlara karşılık vermeye gayret gösteriyoruz. 100 kişilik nüfusa sahip olan mahallemizin de 23 bin kişilik nüfusa sahip olan mahallemizin de farklı ihtiyaçları var. Biz de bu ihtiyaçları adaletli bir şekilde karşılamak adına çalışıyoruz. Bizleri güler yüzle karşılayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” şeklinde görüş belirtti.

 

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu