KGC Yönetimi’nden Milli Eğitim’e ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kısa bir süre önce Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü

12.08.2022 22:20, 2 ay önce eklendi.
KGC Yönetimi’nden Milli Eğitim’e ziyaret

görevine atanan Murat Yiğit’i ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı olmasını diledi.

Ziyarette konuşan KGC Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir, Konya’nın her alanda liderliğe aday bir şehir olduğuna işaret ederek, “Bu çerçeveden baktığımızda 5. İslami Dayanışma Oyunları’nın Konya’da gerçekleştiriliyor olması bir tesadüf değildir. Biz bu organizasyonu hem hak edilmiş, hem de şehrimize büyük kazanımları olacak bir organizasyon olarak değerlendiriyoruz. Bu sürecin en önemli sacayaklarından biri de eğitimdir. Konya’nın eğitimdeki kalitesinin tartışmasız bir şekilde en üst seviyeye çıkması noktasında siz ve tüm eğitim camiamızın gayretleri yadsınamaz. Görevinizin Konya’ya, Konya eğitim camiasına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Konya İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit de, Konya’nın okul, öğretmen, altyapı anlamında herhangi bir eksiğinin olmadığını belirterek, “Konya’da çok güzel bir uyum ve entegrasyon var. Biz de bu koordinasyonun bir parçası olarak şehrin her alanda olduğu gibi eğitimde de kalkınması için gayret edeceğiz. Konya basınını yakından takip ediyoruz. Konya basınının şehre yaklaşımı, birlikte hareket etme kabiliyeti şehrin kazanımları açısından çok önemli. Biz de Milli Eğitim camiası olarak Konya basınıyla da birlikte güzel işlere imza atacağımızı düşünüyoruz. Ortak paydamız olan Konya’dır” ifadelerini kullandı. Ziyaret, hatıra fotoğrafları ile son buldu.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant