Geç Kalan Öğrencilerin Yardımına Polis Koştu

Konya Emniyet Müdürlüğü Ekipleri Sınava Geç Kalanı Öğrencilerin Yardımına Koştu

31.07.2022 16:21, 2 ay önce eklendi.
Geç Kalan Öğrencilerin Yardımına Polis Koştu

Konya'da bugün gerçekleşen Kamu Personeli Seçme Sınavında Emniyet Müdürlüğü yetkililerinin, şehir içinde aldıkları tedbirlerle trafikte herhangi bir aksaklık yaşanmazken polis ekipleri bazı olumsuzluklardan dolayı sınava geç kalan öğrencilerin de yardımlarına koştu.

Bugün gerçekleşen KPSS sınavı ile ilgili Konya İl Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri, sınava giden öğrencilerle ilgili trafikte herhangi bir aksaklık yaşanmaması için şehrin birçok noktasında tüm tedbirleri aldı.

Önceden alınan tedbirler ve yapılan düzenlemelerle trafikte herhangi bir yoğunluk ve aksama yaşanmazken geç kalan öğrenciler sebebiyle üniversite girişlerinde yoğunluk oluştu. Araçlarına park yeri bulamayan, araçları arızalanan ve benzeri sebeplerle bazı öğrenciler sınava geç kaldı.

GEÇ KALAN ÖĞRENCİLERİN YARDIMINA POLİS KOŞTU

Sınava geç kalan öğrencilerin polis ekipleri yardımına yetişti. Çeşitli sebeplerle sınavlarına geç kalan ve yetişemeyen öğrencileri polis ekipleri okullarına yetiştirdi. Sınav yerlerine zamanında yetişen öğrenciler Konya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. konya implant