Suç Makinesi Hırsız, Mezarlıkta Yakalandı

Konya’da çok sayıda hırsızlıktan suç kaydı olan şahıs, gündüz vakti bir binanın bahçesine girerek müştemilattaki sobayı çaldı.

25.06.2022 13:16, 2 ay önce eklendi.
Suç Makinesi Hırsız, Mezarlıkta Yakalandı

Kamera görüntülerinden şahsı tespit eden polis ekipleri, şahsı kısa sürede yakaladı. Adliyeye sevk edilen hırsız tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sakarya Mahallesi, Bülbüldere sokak üzerinde vatandaşların hırsızlık ihbarı üzerine polis ekipleri harekete geçti. Bir binanın bahçesindeki müştemilattan metal kömür sobası çalan şahıs güvenlik kamerası görüntülerinden kısa sürede tespit edildi.

HIRSIZ, MEZARLIKTA KISKIVRAK YAKALANDI

Şüphelinin, hırsızlık suçundan çok sayıda kaydı olan Cüneyt Rahim Sayar isimli şahıs olduğunu tespit eden polisler, şahsı yakalamak için çalışma başlattı. Karatay İlçesi Tatlıcak Mahallesi üzerinde şahsı gören ekiplerle şahıs arasında kısa süreli kovalamaca yaşandı. Kovalamaca sonucunda şahıs Tatlıcak Mezarlığı içerisinde kıskıvrak yakalandı.

Çok sayıda hırsızlık suçundan kaydı olan Cüneyt Rahim Sayar, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu