Koçyiğit, Trabzon’daki Milli takım kampına katıldı.

Taşkent sporlu Genç Milli Judocu İlayda Merve Koçyiğit, Macaristan’da yapılacak

24.06.2022 23:18, 2 ay önce eklendi.
Koçyiğit, Trabzon’daki Milli takım kampına katıldı.

olan Gençler Avrupa Kupasına katılacak Türk Milli Judo takım kadrosuna dahil edildi. Milli Judocu Trabzon da başlayan Milli takım hazırlık kampına katıldı.

Macaristan’ın Paks kentinde 16-17 Temmuz 2022 tarihleri arasında düzenlenecek Gençler Avrupa Şampiyonasında mücadele edecek Genç Milli Judo takım kadrosuna Taşkent sporlu Milli Judocu İlayda Merve Koçyiğit ismen davet edildi. Avrupa Gençler Judo Şampiyonası için Trabzon’da kampa giren Genç Judo Milli takım kadrosuna dahil edine Koçyiğit kampa katıldı. Milli takım kampı 14 Temmuz 2022 tarihine kadar Trabzon da kampta kalacak. Kamp bitimi Genç Milli Judo takımı şampiyonanın yapılacağı Macaristan’a gidecek.

Taşkent spor kulübü Başkanı Ahmet Şanlı “ Genç Milli Judocumuz Merve İlayda Koçyiğit’in  mili takım kadrosuna alınması ve kampa katılması bizleri mutlu etmiştir. Milli sporcumuz Macaristan da yapılacak olan Gençler Avrupa Judo şampiyonasında 52. Kiloda hem Taşkent sporu ve ilimizi, hemde ülkemizi temsil edecektir. Sporcumuza Avrupa şampiyonasında başarılar diliyoruz “ dedi.

Taşkent sporlu Genç Milli Judovu İlayda Merve Koçyiğit, 4-5 Haziran 2022 tarihlerinde Avusturya’da yapılan Gençler Avrupa Kupası Judo şampiyonasında52. Kiloda gümüş madalya alarak Avrupa ikincisi olmuştu.

               

Anahtar Kelimeler: Millitakımkonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu