MÜSİAD Basım, Yayın ve Medya üyeleri Konya’da bir araya geldi

MÜSİAD 106. Genel İdare Kurulu, 17-19 Haziran tarihleri arasında Konya’da icra edildi.

21.06.2022 14:50, 2 ay önce eklendi.
MÜSİAD Basım, Yayın ve Medya üyeleri Konya’da bir araya geldi

Yeşil Dönüşüm Ekonomisi temasıyla düzenlenen program kapsamında teşkilat ve sektör kurullarının iç istişare toplantıları da gerçekleştirildi. MÜSİAD’ın ilk sektör kurullarından olan ve dinamik yapısıyla sektörün sözcülüğünü yapan Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Develioğlu’nun da katılımıyla Selçuklu Kongre Merkezi’nde bir araya geldi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Basım, Yayın ve Medya Sektör Kurulu Başkanı  Ömer Karatemiz, yapılan çalışmalar hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Genel Merkezin kapısının herkese açık olduğunu vurgulayan Karatemiz, eleştirisi, önerisi ve projesi olanların her daim kendilerine ulaşabileceklerini belirtti. Şubelerle iş birliği yapmak istediklerine değinen Karatemiz, yıl içerisinde sektörel sorunlara çözüm önerilerinin getirileceği zirve programı için  çalışmalara başladıklarını sözlerine ekledi. Ömer Karatemiz’den sonra sözü alan MÜSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Ulvi Yıldırım, önemli bir organizasyona ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Katılımcılara teşekkür eden Yıldırım, istişare toplantılarından elde edilecek çıktıların, sektörel sorunların çözümü ve gelecek vizyonuna katacağı değer bakımından önemli olduğunu söyledi.

Ömer Karatemiz ve Ulvi Yıldırım şahsında etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür eden Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Develioğlu ise, MÜSİAD değerleri ve genel faaliyetler hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Program, diğer katılımcıların kendilerini tanıtması ve sektörel beklentiler üzerine yapılan konuşmalarla devam etti. Sektörde yaşanan hammadde sıkıntısı, ihracat fırsatları, e-ihracat, üyeler arası ticaretin geliştirilmesi gibi konular öne çıkan başlıklar oldu.

Etkinlik bir MÜSİAD geleneği olan aile fotoğrafıyla tamamlandı.

Anahtar Kelimeler:

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu