Polis Özel Harekat Timleri Yapılan Törenle Suriye'ye Uğurlandı

Konya Polis Özel Harekat (PÖH) timleri, yapılan törenle Suriye'ye uğurlandı.

21.06.2022 14:48, 2 ay önce eklendi.
Polis Özel Harekat Timleri Yapılan Törenle Suriye'ye Uğurlandı

Düzenlenen törene Vali Vahdettin Özkan, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç, Özel Harekat Bölge Müdürü Arif Özdemir ve aileler katıldı.

Törende konuşan Vali Vahdettin Özkan, tüm görevlilerin selametle gidip gelmelerini dileyerek “Türk Polis Teşkilatı öteden beri Türk Milletinin hissiyatına tercüman olarak, milletin, memleketin, devletin huzuru için cansiperane çalışmaktadır.Buuğurda yüksek derecede fedakârlık yapan en önemli kurumlarımızdandır.” dedi.

Polis Özel Harekat biriminin, milletimizin teveccühüne ve duasına mazhar olduğunu, milletimizin bekası için fedai can yapan bir inancın ifadesi olarak tebarüz ettiğini ifade eden Vali Özkan, bu inanç; memleketimizin, birliğimizin harcı olduğunu ve ebediyen devam edeceğini vurguladı.

Tecrübeli Özel Harekat Polislerimizin tecrübelerini yeni göreve başlayan genç kardeşlerimize de aktarmasının önemine değinen Vali Özkan, tecrübeyle dinamizmin birleşerek ve kurumsallaşarak Polis Özel Harekat teşkilatının çok daha iyi yerlere geleceğine inandığını ifade etti.

Polis Özel Harekat (PÖH) timlerinin sağlıkla sıhhatle görevlerini tamamlayıp dönmelerini dileyen Vali Özkan, Özel Harekat Polisleri ile tek tek vedalaştı.

Törenin ardından Polis Özel Harekât (PÖH) timleri için kurban kesildi, dualar edildi.

Anahtar Kelimeler: Pohsuriyekonya

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu